Zákaznícka podpora:info@3market.sk

9922.08 Puzdro na opasok, veľkosť L

Kód: MA.41.0693
Neohodnotené
Značka: Martor
€38,80 / ks €32,30 bez DPH
2 týždne
Môžeme doručiť do:
23.6.2023

Puzdro na opasok č. 9922, veľ. L

Detailné informácie

Podrobný popis

Puzdro na opasok č. 9922, veľ. L

VŠETKO VŽDY PO RUKE: PÚZDRO NA OPASOK L.

Kam s rezacím nástrojom, keď ho práve nepotrebujete? V robustnom PÚZDRE NA OPASOK L nájdu miesto všetky väčšie nože značky MARTOR, rovnako ako naše bezpečnostné nožnice. Ba ešte viac: Prídavné vnútorné a vonkajšie priehradky môžete využiť flexibilne podľa vlastných potrieb, napríklad na uloženie ešte jedného noža, ceruzky alebo balenie čepelí. Vo svojom PÚZDRE NA OPASOK si tak bezpečne nesiete so sebou všetko potrebné aj pri zmene stanovišťa – a akonáhle niečo potrebujete, máte to hneď po ruke.

VŠETKY HLAVNÉ PREDNOSTI V KOCKE.

POUZDRO L NA OPASEK

OVERENÁ BEZPEČNOSŤ

Na naše rezacie nástroje kladiete ako vy, tak aj my, tie najvyššie nároky. Prečo by to malo byť inak v prípade príslušenstva? Naša PÚZDRA NA OPASOK bola preto overená so zameraním na absenciu škodlivých látok a pevnosť – a to s výsledkom veľmi dobre.

POUZDRO L NA OPASEK

PADNE? AKO ULITÉ

Naše PÚZDRA NA OPASOK S, M a L sú prispôsobené priamo pre naše nože – a nielen to. V závislosti od veľkosti puzdra máte ďalej možnosti kombinácie: nôž/ceruzka, nôž/nožnice, nôž/nôž, nôž/ceruzka/nožnice atď.

POUZDRO L NA OPASEK

PRIESTORNEJŠÍ, NEŽ BY STE ČAKALI

Vaše PÚZDRO NA OPASOK Vám ponúka možnosť objavovať stále nové možnosti uloženia. Tu priehradka, tam zase štrbina – vždy pritom presne prispôsobené tak, aby veci v nich uložené držali pevne, ako je to potrebné, ale zároveň tak flexibilne, ako je to len možné.

POUZDRO L NA OPASEK

2 MOŽNOSTI PRIPEVNENIA

Na výber máte dva spôsoby bezpečného pripevnenia svojho puzdra na opasok, a to klips a suchý zips. Zapínanie na suchý zips je vhodné na pripnutie k opasku, klips je možné použiť na pripevnenie puzdra aj inde na Vašom odeve, napríklad ku vrecku Vašich nohavíc.

POUZDRO L NA OPASEK

PEVNÝ MATERIÁL

PÚZDRO NA OPASOK Vás sprevádza všade tam, kde práve pracujete. Tomu musí tiež zodpovedať jeho pevnosť. Tú zaručuje použitý materiál odolný proti opotrebeniu, ktorým je nylon prateľný pri 40 ° C, pevne zošitý zdvojenými švami, ktoré odolajú aj nepretržitému namáhaniu.

Rozmery (D x Š x V) 215 x 68 x 40 mm
Hmotnosť výrobku 76 g
Základný materiál Nylon

Dodatočné parametre

Kategória: MARTOR nože a čepele
Hmotnosť: 0.076 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: