Zákaznícka podpora:info@3market.sk

9922.08 Opaskové puzdro, veľkosť L

Kód: MA.41.0693
Neohodnotené
Značka: Martor
€40,20 / ks €33,50 bez DPH
2 týždne
Môžeme doručiť do:
19.3.2024

Vrecko na opasok č. 9922, veľkosť. L

Detailné informácie

Podrobný popis

Vrecko na opasok č. 9922, veľkosť. L

VŠETKO VŽDY PO RUKE: OPASKOVÉ VRECKO L.

Kam s rezným nástrojom, keď ho práve nepotrebujete? Všetky väčšie nože MARTOR si nájdu miesto v robustnom opaskovom puzdre L, rovnako ako naše bezpečnostné nožnice. A ešte viac: Ďalšie vnútorné a vonkajšie priehradky môžete flexibilne využiť podľa svojich potrieb, napríklad na uloženie ešte jedného noža, ceruzky alebo balenia nožov. V puzdre BLADE CONTAINER tak môžete bezpečne nosiť so sebou všetko, čo potrebujete, aj keď zmeníte miesto - a keď niečo potrebujete, máte to hneď po ruke.

VŠETKY HLAVNÉ VÝHODY V SKRATKE.

POUZDRO L NA OPASEK

PREVENTOVANÁ BEZPEČNOSŤ

Vy aj my kladieme na naše rezné nástroje tie najvyššie nároky. Prečo by malo byť príslušenstvo iné? Preto boli naše PÁSOVÉ REZAČKY testované s dôrazom na neprítomnosť škodlivých látok a odolnosť - a to s veľmi dobrými výsledkami.

POUZDRO L NA OPASEK

PÁDNE TO? AKO DOBRE

Naše podložky pod pásy S, M a L sú prispôsobené špeciálne pre naše nože - a nielen to. V závislosti od veľkosti puzdra máte ďalšie možnosti kombinácií: nôž/nože, nôž/nožnice, nôž/nože, nôž/nožnice, nôž/nože/nožnice atď.

POUZDRO L NA OPASEK

PRIESTRANNEJŠIE, NEŽ BY STE OČAKÁVALI

Puzdro na vreckový nôž vám ponúka možnosť objaviť nové možnosti skladovania. Tu priehradka, tam štrbina - vždy presne prispôsobené na to, aby veci držali tak pevne, ako je potrebné, a zároveň čo najpružnejšie.

POUZDRO L NA OPASEK

2 MOŽNOSTI UPEVNENIA

Existujú dva spôsoby bezpečného pripevnenia puzdra k opasku - klip a suchý zips. Zapínanie na suchý zips je vhodné na pripevnenie na opasok, zatiaľ čo klip môžete použiť na pripevnenie puzdra na iné miesto na odeve, napríklad na vrecko nohavíc.

POUZDRO L NA OPASEK

JEDEN MATERIÁL

Puzdro na opasok vás sprevádza všade, kde pracujete. Tomu musí zodpovedať aj jeho robustnosť. To zaručuje použitý materiál odolný voči opotrebovaniu, ktorým je nylon, prateľný pri 40 °C, pevne zošitý dvojitými švami, ktoré vydržia nepretržité namáhanie.

Rozmery (D x Š x V) 215 x 68 x 40 mm
Hmotnosť výrobku 76 g
Základný materiál Nylon

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečnostné nože a čepele
Hmotnosť: 0.076 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: