Zákaznícka podpora:info@3market.sk

O nás

Sme neustále sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť založená 19. 9. 1990.

Obchodný názov ARANGO používame už od začiatku podnikania. Na začiatku sa firma venovala predovšetkým obchodnej činnosti v oblasti sezónnych dekorácií (vianočné, veľkonočné, atrapy potravín atď). Neskôr sme pridali do sortimentu vybavenia obchodov s textilom (figuríny, krajčírske busty, štendre).

V roku 1993 sme sa zamerali na materiály pre reklamnú činnosť. Našimi zákazníkmi boli predovšetkým reklamné agentúry a televíznej produkcie. Získali sme tak skvelú skúsenosť sa sprejovými lepidlami 3M pre reklamné tvorbu. Následne sme oslovili spoločnosť 3M Česko spol. s r. o. a stali sa autorizovanými distribútormi. Postupne sme rozširovali náš sortiment o lepiacej pásky, suché zipsy, ochranné pomôcky a brusivo.

V reklamnej oblasti sme narazili na veľmi kvalitné škrabky a nože Martor Solingen. Produkty z tohto slávneho mesta nás veľmi zaujali a postupne sme sa dohovorili na autorizované distribúciu pre Českú a Slovenskú republiku. Dnes sa najviac zameriavame na bezpečnostné nože a čepele pre priemysel.

Od roku 2008 sme tiež autorizovaným distribútorom ochranných okuliarov Pyramex.

Pred niekoľkými rokmi sme sa rozhodli poskytnúť zákazníkom ucelenú ponuku formou e-shopu. Zameriavame sa iba na špičkové produkty overených značiek. Stali sme sa najväčším e-shopom špecializujúcim sa na produkty 3M. Náš e-shop sme pomenovali 3MARKET.sk - tri špičkové značky na jedinom mieste: 3M, Martory, PYRAMEX.

Našou prednosťou je odbornosť, flexibilita, veľké skladové zásoby a rýchlosť vybavenia objednávok. Náš obchodný tím sa neustále rozširuje a vzdeláva.

Naším zákazníkom tiež ponúkame výrobu výsekov z lepiacich pások a suchých zipsov. Rovnako tiež formátovanie pásik na požadovanej šírky a náviny.

Naším cieľom je naďalej rozširovať ponuku iba o špičkové produkty a poskytovať zákazníkom maximálnu starostlivosť a podporu.

Pracujeme v takmer rodinnej atmosfére a práca nás proste baví ...

podpis