Zákaznícka podpora:info@3market.sk

SECUMAX 145 č. 145001 bezpečnostné nôž, čierny

Kód: MA.41.0706
Neohodnotené
Značka: Martor
€4,40 / ks €3,70 bez DPH
Skladom (738 ks)
Môžeme doručiť do:
12.12.2023

SECUMAX 145 č. 145001 bezpečnostné nôž, čierny

Detailné informácie

Podrobný popis

SECUMAX 145 č. 145001 bezpečnostný nôž, čierny

ŠTÍHLY FORMÁT. SILNÝ VÝKON.

SECUMAX 145 je náš malý a jemný bezpečnostný nôž na každodenné rezacie práce. Rukoväť z umelej hmoty vystužená sklenými vláknami a čepeľ s hrúbkou 0,5 mm mu prepožičiavajú značnú robustnosť. Súčasne sa vďaka svojim iba 12 g vyznačuje mimoriadnou ľahkosťou. Náš jednorazový rezný nástroj si ľahko poradí s trojvrstvovou lepenkou, fóliou alebo lepiacou páskou. Obe rezné hrany sú pritom chránené tak, aby ste Vy ani Vaše prsty neprišli k ujme.

VŠETKY HLAVNÉ PREDNOSTI V KOCKE.

Bezpečnostní nůž 
SECUMAX 145 
Nůž 2 v 1

 

NÔŽ 2 V 1

Rezná hlavica sa vyznačuje súčasne dvoma funkciami: rezaním a zabodávaním. Na ľahké zabodávanie (napr. do lepenky a fólie) použite rezné výstupky naľavo a napravo od čepele, na lepiacu pásku na balíkoch použite rohy v hornej časti reznej hlavice.

Bezpečnostní nůž 
SECUMAX 145 
Zakrytá čepel

 

ZAKRYTÝ ČAPIEL

Vďaka záberu v rozsahu iba 4 mm je čepeľ veľmi dobre skrytá. Je neprístupná pre Vaše prsty, hodí sa však na celý rad materiálov, ktoré sa musia prerezať. Ani tovar nachádzajúci sa pod obalom nepríde do kontaktu s čepeľou.

Bezpečnostní nůž 
SECUMAX 145 
Velmi plochý a přesto stabilní

VEĽMI PLOCHÝ A I napriek tomu STABILNÝ

Nielen rukoväť, ale aj rezný kanál je so svojimi 1,5 mm veľmi plochý. Výhodou je, že pri rezaní nemusíte vynakladať veľkú silu. Stabilita však nijako neutrpí vďaka čepeli s hrúbkou 0,5 mm a vysoko kvalitnému plastu.

Bezpečnostní nůž 
SECUMAX 145 
S lehkostí

S ĽAHKOSŤOU

SECUMAX 145 je taký ľahký, že ho užívateľ sotva cíti. Je to spôsobené aj príjemne zaoblenou a iba 4 mm silnou rukoväťou. Ergonómiu bolo urobené zadosť protišmykovými zárezmi, na ktorých si Váš palec intuitívne nájde svoje miesto.

Bezpečnostní nůž 
SECUMAX 145 
Dobré vedení

DOBRÉ VEDENIE

Náš tip na rezanie lepenky: nôž držte šikmo. Materiálom tak preniknete ešte lepšie! Nie je preto náhoda, že vodiace plochy nie sú vpredu na rukoväti. Rezanie vám uľahčí vďaka svojmu mimoriadne výhodnému uhlu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: MARTOR nože a čepele
Hmotnosť: 0.013 kg
Farba: Čierna
Hĺbka rezu: 3,8 mm
Jednorazový: NIE
MDP detekovateľné detektorom kovov: NIE
Použitie: Řezání vrstvy fólie a papíru, Řezání stahovacích pásek, Řezání pytlů, Řezání kartonů až 1 vrstvý, Řezání provazu a příze, Rezanie lepiacich pások, Rezanie zmršťovacia fólia, Rezanie kartónov
Rozmery (D x Š x V): 118 x 4 x 35.4 mm
S výmennou čepeľou: NIE
Stupeň Zabezpečenie: Najvyššia
Základný materiál: Sklolaminát

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: