SJ 3870 samolepiaci suchý zips 3M DUAL-LOCK, lepidlo na kovy, práškovo lakované povrchy, plasty ako plexisklo, polykarbonát a ABS, cena za meter, exteriér a interiér
Kód: 7100214419Súvisiaci tovar
šírka: 25 mm
Skladom
(401,5 metr)
| 7100108755
EAN: 4054596272422
Môžeme doručiť do:
30.4.2026
€9,53
/ metr
€7,75
bez DPH
šírka: 15,9 mm
Skladom
(204,2 metr)
| 7100214419
Môžeme doručiť do:
30.4.2026
€6,14
/ metr
€4,99
bez DPH
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Suché zipsy Dual lock a háčiky + slučky |
|---|---|
| Aplikácia: | Lepenie dreva, Lepenie skla, Lepenie smerovačov, tlačiarní, snímačov, Lepenie kovov vrátane práškového lakovania, Nalepovanie tabuliek s evidenčným číslom, Lepenie značiek, orientačných systémov, tabuliek, Lepenie padelboardov, Lepenie panelov a konštrukcií, Lepenie podhľadov na rám, Lepenie prevádzkových dverí |
| Farba: | Čierna |
| Hrúbka pásky: | 3,7 mm |
| Chemická odolnosť: | Vynikajúce |
| Lepidlo: | Akryl |
| Hrúbka spoja vrátane ochranného tmelu: | 6 mm |
| Odolnosť voči teplote: | -29°C až +82°C |
| Odolnosť voči UV žiareniu: | Vynikajúce |
| Odolnosť voči vlhkosti: | Vynikajúce |
| Spôsob použitia: | Ručný |
| Vonkajšie alebo vnútorné aplikácie: | Vonkajšie a vnútorné aplikácie |
Ako pripevniť tabuľku s evidenčným číslom pomocou Dual Lock Tutorial
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




