SJ354B samolepiaci suchý zips 3M DUAL-LOCK SJ3540 v blistrovom balení, šírka 25 mm, návin 2,5 m
Kód: 7100123339Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Suché zipsy Dual lock a háčiky + slučky |
|---|---|
| EAN: | 4054596308299 |
| Aplikácia: | Lepenie dreva, Lepenie skla, Lepenie plastov vrátane PP a PE, Lepenie smerovačov, tlačiarní, snímačov, Lepenie kovov vrátane práškového lakovania, Lepenie značiek, orientačných systémov, tabuliek, Lepenie padelboardov, Lepenie panelov a konštrukcií, Lepenie podhľadov na rám, Lepenie prevádzkových dverí |
| Farba: | Čierna |
| Hrúbka pásky: | 3,5 mm |
| Chemická odolnosť: | Vynikajúce |
| Lepidlo: | Syntetický kaučuk |
| Hrúbka spoja vrátane ochranného tmelu: | 5,8 mm |
| Odolnosť voči teplote: | -29 °C až +93 °C |
| Odolnosť voči UV žiareniu: | Vynikajúce |
| Odolnosť voči vlhkosti: | Vynikajúce |
| Spôsob použitia: | Ručný |
| Vonkajšie alebo vnútorné aplikácie: | Interné stránky |
3M™ Dual Lock™ uzatvárateľné uzávery: test bowlingovej gule
Prečo 3M™ Dual Lock™ uzatvárateľné uzávery?
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.





