SJ 3550CF samolepiaci suchý zips 3M DUAL-LOCK, cena za 1 bežný meter, čierny, transparentné lepidlo, exteriér a interiér
Kód: 7100279569Súvisiaci tovar
šírka: 19 mm
Skladom
(93 metr)
| 7100279337
EAN: 04064035047337
Môžeme doručiť do:
6.5.2026
€10,76
/ metr
€8,75
bez DPH
šírka: 50 mm
Skladom
(45,2 metr)
| 7100279570
Môžeme doručiť do:
6.5.2026
€26,45
/ metr
€21,50
bez DPH
šírka: 25 mm
Skladom
(6,4 metr)
| 7100279420
EAN: 04064035047382
Môžeme doručiť do:
6.5.2026
€11,34
/ metr
€9,22
bez DPH
šírka: 12,7 mm
Skladom
(705 metr)
| 7100279569
Môžeme doručiť do:
6.5.2026
€5,68
/ metr
€4,62
bez DPH
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Suché zipsy Dual lock a háčiky + slučky |
|---|---|
| Aplikácia: | Lepenie dreva, Lepenie kovov, Lepenie plastov iných ako PP a PE, Lepenie skla, Nalepovanie tabuliek s evidenčným číslom, Lepenie kamier, snímačov, držiakov, Aplikácie v automobilovom priemysle, Lepenie panelov a konštrukcií, Lepenie batérií, Lepenie na lodiach, Lepenie navigačných systémov, držiakov telefónov, rádií |
| Farba: | Čierna |
| Hrúbka pásky: | 3,51 mm |
| Chemická odolnosť: | Vynikajúce |
| Lepidlo: | Akryl číry |
| Hrúbka spoja vrátane ochranného tmelu: | 5,8 mm |
| Odolnosť voči teplote: | -30°C až +104°C |
| Odolnosť voči UV žiareniu: | Vynikajúce |
| Odolnosť voči vlhkosti: | Vynikajúce |
| Spôsob použitia: | Ručný |
| Vonkajšie alebo vnútorné aplikácie: | Vonkajšie a vnútorné aplikácie |
3M™ Dual Lock™ uzatvárateľné uzávery: test bowlingovej gule
Prečo 3M™ Dual Lock™ uzatvárateľné uzávery?
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár






