SJ 3527 samolepiaci suchý zips 3M, slučka, biely, cena za 1 meter, interiér
Kód: 7000029693Súvisiaci tovar
šírka: 25 mm
Skladom
(260,5 metr)
| 7000002131
EAN: 21200862533
Môžeme doručiť do:
27.5.2026
€5,29
/ metr
€4,30
bez DPH
šírka: 15,8 mm
Skladom
(367,4 metr)
| 7000029693
EAN: 21200862502
Môžeme doručiť do:
27.5.2026
€3,36
/ metr
€2,73
bez DPH
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Suché zipsy Dual lock a háčiky + slučky |
|---|---|
| Aplikácia: | Lepenie dreva, Lepenie kovov, Lepenie skla, Lepenie plastov vrátane PP a PE, Lepenie papiera a lepenky, Lepenie na cvičebné a športové náradie, Lepenie transparentov na stany na oslavy, Lepenie kobercov a rohoží, Lepenie na textílie, Lepenie sietí proti hmyzu, Pripevňovanie vreckových štvorcov, Upevňovanie matracov, Lepenie izolácie a výplní |
| Farba: | Biela |
| Hrúbka pásky: | 3,2 mm |
| Chemická odolnosť: | Vynikajúce |
| Lepidlo: | Syntetický kaučuk |
| Hrúbka spoja vrátane ochranného tmelu: | 5,6 mm |
| Odolnosť voči teplote: | -30°C až +70°C |
| Odolnosť voči UV žiareniu: | Vynikajúce |
| Odolnosť voči vlhkosti: | Vynikajúce |
| Spôsob použitia: | Ručný |
| Vonkajšie alebo vnútorné aplikácie: | Interné stránky |
Video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




