Zákaznícka podpora:info@3market.sk

SCOTCH-WELD 847 3M 1liter, veľmi pevné, rýchloschnúce nitrilové lepidlo

Kód: 7000079819
Neohodnotené
Značka: 3M
€46,10 / ks €38,40 bez DPH
Skladom (11 ks)
Môžeme doručiť do:
9.10.2023

SCOTCH-WELD 847 3M 1liter, veľmi pevné, rýchloschnúce nitrilové lepidlo

Detailné informácie

Podrobný popis

SCOTCH-WELD 847 3M 1liter, veľmi pevné, rýchloschnúce nitrilové lepidlo

Lepí veľmi rýchlo širokú škálu podkladov, vrátane mnohých plastov a gumy, tesniacich materiálov a kože. Vyznačuje sa vynikajúcou odolnosťou voči väčšine palív a olejov. Reaktivovateľné teplom a rozpúšťadlami. Vytvrdzuje teplom.

Obsah: 1 liter

systém: rozpúšťadlový

báza: nitrilkaučuk

teplotná odolnosť: 80 °C

odolnosť proti UV: vynikajúca

odolnosť proti vlhkosti: vynikajúca

odolnosť proti chemickým látkam: vynikajúca

aplikácia: valčekovanie, natieranie, vytláčanie (tuba)  

 

Návod na použitie:

1. Príprava povrchu: Zbavte povrch všetkého prachu, špiny, oleja, mastnoty, vosku, oddelených náterov a pod. Než prikročíte k lepeniu, očistite povrch rozpúšťadlom, napr. metyletylketónom (MEK) alebo citrusovým čistidlom 3M™.*

2. Rozsah teplôt pre aplikáciu: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov by teplota lepidla a lepených povrchov mala byť minimálne 18 °C

3. Použitie: Pred použitím dobre rozmiešajte Porézny povrch(y): Naneste štetcom, nalejte alebo nastriekajte rovnomernú tenkú vrstvu lepidla na jeden alebo oba povrchy. Lepšie je naniesť lepidlo na oba povrchy, pretože tým zaistíte väčšiu pevnosť a dlhšiu dobu medzi nanesením lepidla a zlepením. Veľmi savé materiály môžu vyžadovať viac ako jeden nános lepidla. Oba povrchy zlepte, pokiaľ je lepidlo ešte vlhké alebo silne lepivé. Oba povrchy spojte pevným tlakom. Neporézny povrch(y): Naneste štetcom, nalejte alebo nastriekajte rovnomernú tenkú vrstvu lepidla na oba povrchy. Nechajte lepidlo zaschnúť do tej miery, až bude lepivé. Oba povrchy spojte pevným tlakom.

4. Doba schnutia: Doba schnutia závisí na teplote, vlhkosti, prúdení vzduchu a poréznosti lepených materiálov. Väčšiu okamžitú pevnosť je možné dosiahnuť reaktiváciou pomocou tepla alebo rozpúšťadla. Pozri nasledujúci oddiel Reaktivácia.

5. Reaktivácia: Pri reaktivácii pomocou rozpúšťadla naneste lepidlo na oba povrchy. Nechajte lepidlo zaschnúť do tej miery, až kým nebude lepkavé. Jeden povrch ľahko očistite rozpúšťadlom, napr. metyletylketónom (MEK).* Do 30 sekúnd bude spoj úplne zlepený. Pri reaktivácii pomocou tepla naneste lepidlo na oba povrchy. Nechajte lepidlo úplne zaschnúť. Pomocou tepla reaktivujte jeden alebo oba povrchy na minimálnu teplotu 82 °C. Priložte ich ihneď k sebe (kým sú horúce) a pevným tlakom zaistite spojenie.

6. Tvrdenie: Lepidlá 3M™ Scotch-Weld™ Liquid Adhesives 847 je možné vytvrdiť za účelom dosiahnutia lepších fyzikálnych vlastností. Spojené časti vytvrďte pri uvedenom čase a teplote a pri súčasnom tlaku na líniu spoja.

7. Očistenie: Nadmerné množstvo lepidla je možné odstrániť rozpúšťadlom, napr. metyletylketónom (MEK) alebo acetónom, najlepšie, kým je lepidlo ešte vlhké.* *Pri práci s rozpúšťadlami zhasnite všetky zápalné zdroje, vrátane zapaľovacieho plemena, a dodržujte návod na použitie a bezpečnostné opatrenia výrobcu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Lepidlá kyanoakrylátové a dvojzložková
Hmotnosť: 1.07 kg
Aplikácia: Lepí kůži, nitrilový kaučuk, většinu plastů a těsnicí materiály na nejrůznější typy podkladů, Používá se v elektronickém, rádiovém a televizním průmyslu
Farba: Tmavo hnedá
Forma: Nitrilkaučuk
Horľavá pohonná látka: Áno
Horľavé rozpúšťadlo: Áno
Chemická odolnosť: Vynikajúci
Manipulačná pevnosť: 20 minúty
Odolnosť proti UV: Vynikajúci
Odolnosť proti vlhkosti: Vynikajúci
Otvorený čas: 4 minúty
Skupenstvo: Kvapalina
Spôsob aplikácie: Valčekom alebo štetcom
Špeciálna vlastnosť: Reaktivovatelné teplom
Teplotná odolnosť: -30°C až 80°C
Typ spoja: Trvalý
Úplný čas vytvrdnutí: 20 minút
Výdatnosť: 7 m2 na liter
Vzhľad / pach: Tmavo hnedá / Rozpúšťadlový zápach
Základná látka: Nitrilkaučuk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: