Zákaznícka podpora:info@3market.sk

ReMount 3M 400 ml, Post-It repozičné lepidlo umožňujúce neobmedzené premiestňovanie

Kód: 7000116731
Neohodnotené
Značka: 3M
€37,20 / ks €31 bez DPH
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2023

ReMount 3M 400 ml, Post-It repozičné lepidlo umožňujúce neobmedzené premiestňovanie

Detailné informácie

Podrobný popis

ReMount 3M 400 ml, Post-It repozičné lepidlo umožňujúce neobmedzené premiestňovanie

Repozičné lepidlo ReMount umožňuje mnohonásobné sňatie a opätovné prilepenie bez nového nástreku, pričom po sňatí nezanecháva zvyšky. Používa sa v návrhárstve, na koncepčných nástenkách, pri projektovanom plánovaní av celom rade dočasných prezentácií.

Lepidlo: Číre – nezanecháva škvrny

Obsah: 400 ml

Ideálne pre: Samolepiace nástenky; koláže; dočasný aranžmán; grafické návrhy; projektové práce; dočasné oznámenie; vytváranie schém.

Aplikácia a používanie sprejových lepidiel

Výtvarné dizajnové prostredia si vyžadujú precíznu prácu, ktorej súčasťou je rýchle a spoľahlivé spájanie materiálov. Pri kreatívnych činnostiach a dizajnérskych prácach potrebuje výtvarník spoľahlivé lepidlo po ruke, ktoré mu jeho prácu výrazne uľahčí.

Sprejové lepidlá 3M boli vytvorené na účely súčasného dizajnu – umiestňovanie vystavenej grafiky, lepenie fotografií alebo ilustrácií, štúdiové grafické úpravy a výtvarné práce, aplikácie s možnosťou premiestňovania atď.

Firma 3M je jednou zo svetových korporácií, ktoré od samého začiatku realizujú svoju produkciu v súlade s ekológiou. Naše aerosóly neobsahujú CFC, sú úplne recyklovateľné a nepoškodzujú ozónovú vrstvu.

Vyrovnajte šípku na tryske s bodkou na okraji nádoby. Tým sa zaistí správna pozícia trysky a maximálne využitie obsahu nádoby. Nádobu dobre pretrepte a krátko streknite mimo lepených plôch, aby sa prečistila tryska.

Lepidlo nanášajte v uhle 90 stupňov, vo vzdialenosti 20 cm od zlepovaných plôch. Pre dobré pokrytie nanášajte tenkú rovnomernú vrstvu rovnomernou rýchlosťou. S nanášaním lepidla začnite už od okrajov lepenej plochy, aby bolo zaistené ich dobré priľnutie.

Nechajte lepidlo na lepenom povrchu niekoľko sekúnd zavädnúť, potom povrchy spojte a rovnomerne pritlačte, od stredu smerom von.

Aby sa trysky neupchávali, pri každom ďalšom prerušení práce otočte nádobu dnom nahor a držte trysku stlačenú do okamihu, kedy prestane.

 

Dodatočné parametre

Kategória: sprejové lepidlá
Hmotnosť: 0.38 kg
Aplikácia: Dočasná aranžmá, Dočasné oznámení, Grafické návrhy, Koláže, Projektové práce, Samolepicí nástěnky, Vytváření schémat
Farba: Číra
Bod vznietenia: -46 °C
Forma: Aerosol
Skupenstvo: Kvapalina
Spôsob aplikácie: Striekaním zo spreja
Typ spoja: Dočasný
Výdatnosť: 7-10 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: