Zákaznícka podpora:info@3market.sk

PhotoMount 3M, 400 ml, lepidlo určené špeciálne pre pripevňovanie fotografií

Kód: 7000042443
Neohodnotené
Značka: 3M
€21,30 / ks €17,80 bez DPH
1-2 týždne

PhotoMount 3M, 400 ml, lepidlo určené špeciálne pre pripevňovanie fotografií

Detailné informácie

Podrobný popis

PhotoMount 3M, 400 ml, lepidlo určené špeciálne na pripevňovanie fotografií

Výkonné lepidlo určené špeciálne na pripevňovanie fotografií.

Profesionálne lepidlo s dobrou odolnosťou voči vysokým teplotám a UV žiareniu, pH neutrálne, nežltne. Umožňuje okamžité prichytenie materiálu a rýchle vytvorenie pevného spoja. Široko používané vo fotografickom priemysle a všade tam, kde sú požadované permanentné, bezpečné spoje.

Lepidlo: Číre – nezanecháva škvrny

Obsah: 400 ml

Obsah nádoby vystačí zhruba na 8-10 m2.

Ideálne pre: fotografie; archiváciu; ilustrácie; výtlačky; mapy.

Aplikácia a používanie sprejových lepidiel

Výtvarné dizajnové prostredia si vyžadujú precíznu prácu, ktorej súčasťou je rýchle a spoľahlivé spájanie materiálov. Pri kreatívnych činnostiach a dizajnérskych prácach potrebuje výtvarník spoľahlivé lepidlo po ruke, ktoré mu jeho prácu výrazne uľahčí.

Sprejové lepidlá 3M boli vytvorené na účely súčasného dizajnu – umiestňovanie vystavenej grafiky, lepenie fotografií alebo ilustrácií, štúdiové grafické úpravy a výtvarné práce, aplikácie s možnosťou premiestňovania atď.

Firma 3M je jednou zo svetových korporácií, ktoré od samého začiatku realizujú svoju produkciu v súlade s ekológiou. Naše aerosóly neobsahujú CFC, sú úplne recyklovateľné a nepoškodzujú ozónovú vrstvu.

 

Vyrovnajte šípku na tryske s bodkou na okraji nádoby. Tým sa zaistí správna pozícia trysky a maximálne využitie obsahu nádoby. Nádobu dobre pretrepte a krátko streknite mimo lepených plôch, aby sa prečistila tryska.

Lepidlo nanášajte v uhle 90 stupňov, vo vzdialenosti 20 cm od zlepovaných plôch. Pre dobré pokrytie nanášajte tenkú rovnomernú vrstvu rovnomernou rýchlosťou. S nanášaním lepidla začnite už od okrajov lepenej plochy, aby bolo zaistené ich dobré priľnutie.

Nechajte lepidlo na lepenom povrchu niekoľko sekúnd zavädnúť, potom povrchy spojte a rovnomerne pritlačte, od stredu smerom von.

Aby sa trysky neupchávali, pri každom ďalšom prerušení práce otočte nádobu dnom nahor a držte trysku stlačenú do okamihu, kedy prestane.

 

Dodatočné parametre

Kategória: sprejové lepidlá
Hmotnosť: 0.38 kg
Aplikácia: Aplikace s možností přemísťování, Lepení fotografií nebo ilustrací, Studiové grafické úpravy a výtvarné práce, Umisťování vystavené grafiky
Farba: Číra
Bod vznietenia: -46 °C
Forma: Aerosol
Skupenstvo: Kvapalina
Spôsob aplikácie: Striekaním zo spreja
Typ spoja: Dočasný nebo trvalý
Výdatnosť: 7-10 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: