Zákaznícka podpora:info@3market.sk

PhotoMount 3M, 400 ml, lepidlo špeciálne určené na montáž fotografií

Kód: 7100297499
Neohodnotené
Značka: 3M
€21,10 / ks €17,60 bez DPH
Skladom (11 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

PhotoMount 3M, 400 ml, lepidlo špeciálne určené na montáž fotografií

Detailné informácie

Podrobný popis

PhotoMount 3M, 400 ml, lepidlo špeciálne určené na montáž fotografií

Výkonné lepidlo určené špeciálne na montáž fotografií.

Profesionálne lepidlo s dobrou odolnosťou voči vysokým teplotám a UV žiareniu, pH neutrálne, nežltnúce. Umožňuje okamžité pripevnenie materiálu a rýchle vytvorenie pevného spoja. Široko sa používa vo fotografickom priemysle a všade tam, kde sa vyžadujú trvalé a bezpečné spoje.

Lepidlo: Bezfarebné - bez škvŕn

Obsah: 400 ml

Obsah nádoby vystačí približne na 8-10 m2.

Ideálne na: fotografovanie; archiváciu; ilustrácie; výtlačky; mapy.

Aplikácia a použitie lepidiel v spreji

Prostredie výtvarného dizajnu si vyžaduje precíznu prácu, ktorá zahŕňa rýchle a spoľahlivé lepenie materiálov. Pri tvorivých činnostiach a dizajnérskej práci potrebuje mať umelec po ruke spoľahlivé lepidlo, ktoré mu výrazne uľahčí prácu.

Lepidlá v spreji 3M boli vytvorené na účely súčasného dizajnu - umiestnenie vystavenej grafiky, lepenie fotografií alebo ilustrácií, štúdiová grafika a umelecké diela, polohovateľné aplikácie atď.

Spoločnosť 3M patrí medzi svetové korporácie, ktoré od začiatku dbajú na ochranu životného prostredia. Naše aerosóly neobsahujú freóny, sú plne recyklovateľné a nepoškodzujú ozónovú vrstvu.

Zarovnajte šípku na tryske s bodkou na okraji nádoby. Tým sa zabezpečí správne umiestnenie trysky a maximálne využitie obsahu nádobky. Nádobu dobre pretrepte a krátko nastriekajte mimo lepených oblastí, aby ste vyčistili trysku.

Lepidlo naneste pod uhlom 90 stupňov vo vzdialenosti 20 cm od lepených plôch. Na dosiahnutie dobrého pokrytia nanášajte tenkú rovnomernú vrstvu rovnomernou rýchlosťou. Lepidlo začnite nanášať od okrajov lepenej plochy, aby ste zabezpečili dobrú priľnavosť.

Nechajte lepidlo na lepenej ploche niekoľko sekúnd usadiť, potom plochy spojte a rovnomerne pritlačte smerom od stredu von.

Aby sa trysky nezapchali, otočte nádobu dnom nahor vždy, keď prestanete pracovať, a držte trysku stlačenú, kým sa nezastaví.

Dodatočné parametre

Kategória: Lepidlá v spreji
Hmotnosť: 0.38 kg
Aplikácia: Lepenie fotografií alebo ilustrácií, Premiestniteľné aplikácie, Štúdio grafických úprav a umeleckých diel, Umiestnenie vystavenej grafiky
Farba: Jasné
Bod vzplanutia: -46 °C
Formulár: Aerosól
Kapacita: 7-10 m2
Spôsob použitia: Striekaním z rozprašovača
Typ spojky: Dočasné alebo trvalé
Zoskupenie: Kapalina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: