Zákaznícka podpora:info@3market.sk

DisplayMount 3M 400 ml, lepidlo s vysokou pevnosťou pre trvalé nalepovanie a spoje

Kód: 7000116721
Neohodnotené
Značka: 3M
€22,50 –2 %
7202 displaymount 3m 400 ml lepidlo s vysokou pevnosti pro trvale nalepovani a spoje
€22,50 –2 % €22 / ks €18,30 bez DPH
Skladom (24 ks)
Môžeme doručiť do:
7.6.2023

DisplayMount 3M 400 ml, lepidlo s vysokou pevnosťou pre trvalé nalepovanie a spoje

Detailné informácie

Podrobný popis

DisplayMount 3M 400 ml, lepidlo s vysokou pevnosťou pre trvalé nalepovanie a spoje

Lepidlo s vysokou pevnosťou – na trvalé nalepovanie a spoje.

Vo veľkom meradle sa používa v priemysle výstavníctva, dizajnu a reklamy, kde je potrebná rýchlych, pevných a trvalých spojov. Lepidlo DisplayMount umožňuje okamžité prichytenie materiálu a potom vytvorí silný, bezpečný a trvalý spoj.

Lepidlo: Číre – nezanecháva škvrny

Obsah: 400 ml

Obsah nádoby vystačí zhruba na 10 m2.

Ideálne pre: 3D modely; pripevňovanie ťažších materiálov; poťahované papiere; výstavné panely; reklamné panely v obchodoch.

Aplikácia a používanie sprejových lepidiel

Výtvarné dizajnové prostredia si vyžadujú precíznu prácu, ktorej súčasťou je rýchle a spoľahlivé spájanie materiálov. Pri kreatívnych činnostiach a dizajnérskych prácach potrebuje výtvarník spoľahlivé lepidlo po ruke, ktoré mu jeho prácu výrazne uľahčí.

Sprejové lepidlá 3M boli vytvorené na účely súčasného dizajnu – umiestňovanie vystavenej grafiky, lepenie fotografií alebo ilustrácií, štúdiové grafické úpravy a výtvarné práce, aplikácie s možnosťou premiestňovania atď.

Firma 3M je jednou zo svetových korporácií, ktoré od samého začiatku realizujú svoju produkciu v súlade s ekológiou. Naše aerosóly neobsahujú CFC, sú úplne recyklovateľné a nepoškodzujú ozónovú vrstvu.

Vyrovnajte šípku na tryske s bodkou na okraji nádoby. Tým sa zaistí správna pozícia trysky a maximálne využitie obsahu nádoby. Nádobu dobre pretrepte a krátko streknite mimo lepených plôch, aby sa prečistila tryska.

Lepidlo nanášajte v uhle 90 stupňov, vo vzdialenosti 20 cm od zlepovaných plôch. Pre dobré pokrytie nanášajte tenkú rovnomernú vrstvu rovnomernou rýchlosťou. S nanášaním lepidla začnite už od okrajov lepenej plochy, aby bolo zaistené ich dobré priľnutie.

Nechajte lepidlo na lepenom povrchu niekoľko sekúnd zavädnúť, potom povrchy spojte a rovnomerne pritlačte, od stredu smerom von.

Aby sa trysky neupchávali, pri každom ďalšom prerušení práce otočte nádobu dnom nahor a držte trysku stlačenú do okamihu, kedy prestane.

 

Dodatočné parametre

Kategória: sprejové lepidlá
Hmotnosť: 0.421 kg
Aplikácia: 3D modely, Potahované papíry, Připevňování těžších materiálů, Reklamní panely v obchodech, Výstavní panely
Farba: Číra
Bod vznietenia: -46 °C
Forma: Aerosol
Skupenstvo: Kvapalina
Spôsob aplikácie: Striekaním zo spreja
Typ spoja: Trvalý
Výdatnosť: 7-10 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: