Zákaznícka podpora:info@3market.sk

3M Aura 9320+ Respirátor FFP2, filtračná polomaska bez ventilu

Kód: 7100241313
Neohodnotené
Značka: 3M
€1,60 / ks €1,30 bez DPH
Skladom (475 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

3M Aura 9320+ Respirátor FFP2, filtračná polomaska bez ventilu

Detailné informácie

Podrobný popis

3M Aura 9320+ Respirátor FFP2, filtračná polomaska bez ventilu

 • Chráni pred jemným prachom, vodou a kvapalnými aerosólmi na báze oleja, ktoré sa vyskytujú v širokom spektre priemyselných aplikácií a iných pracovných situácií vyžadujúcich ochranu FFP2
 • Technológia filtračného materiálu s nízkym dýchacím odporom: poskytuje účinnú filtračnú účinnosť so zníženým dýchacím odporom; dýchanie je preto jednoduchšie a pohodlnejšie
 • INOVÁCIA! Podbradný pásik: Navrhnutý na jednoduché nasadenie a polohovanie, aby polomaska pohodlne sedela.
 • INOVÁCIA! Reliéfny predný panel: Minimalizuje prúdenie teplého, vlhkého vydychovaného vzduchu v blízkosti okuliarov, čím zabraňuje ich zahmlievaniu.
 • Dômyselný 3-panelový dizajn: Hodí sa na všetky tvary a veľkosti tváre, lepšie sa prispôsobuje pohybom tváre počas reči, a preto sa oveľa pohodlnejšie nosí.
 • Náhlavné pásky: bezpečne držia respirátor na mieste a prispievajú k dobrému a pohodlnému noseniu, farebné označenie označuje úroveň ochrany - modrá: FFP2 podľa normy EN 149:2001+A1:2009.
 • Hygienický obal pomáha chrániť respirátor pred znečistením pred použitím a umožňuje praktické skladovanie a výdaj na pracovisku.
 • Kompatibilita.
 • Označenie CE, 149:2001+A1:2009

Polomaska s filtrom poskytuje pohodlie a štýl bez straty účinnosti. Vďaka inovatívnej filtračnej technológii s veľmi nízkym dýchacím odporom môžete dýchať cez respirátor s menšou námahou. Označenie D na týchto filtračných polomaskách označuje súlad so špeciálnymi požiadavkami na testovanie znečistenia dolomitovým prachom pre filtračné polomasky (FFP), ktoré sa môžu používať viac ako len jednu zmenu.

Krajina pôvodu.

Viete, ako sa "nosí" respirátor?

Ak si respirátor nasadíte nesprávne, celková účinnosť ochrany sa výrazne zníži.
Nebude vás už správne chrániť, pretože netesnosti okolo tesniaceho vedenia umožnia vniknutie okolitého vzduchu do vašich pľúc.
 • Respirátor si nasaďte v polohe, v ktorej je nosová spona v hornom strede respirátora.
 • Pred samotným nasadením respirátora predtvarujte nosovú sponu jej jemným ohnutím do tvaru obráteného U. Uistite sa, že upínacie pásky sú oddelené a súčasne ich pretiahnite cez hlavu.
 • Spodný popruh umiestnite pod uši a horný popruh cez temeno hlavy. Pomocou oboch rúk vytvarujte nosovú svorku tak, aby sa prispôsobila nosu.
 • Vykonajte kontrolu tesnosti: zakryte povrch respirátora oboma rukami a prudko sa nadýchnite. Ak vzduch prúdi okolo nosa, pretvarujte nosovú sponu, ak prúdi okolo línie tesnenia, upravte prispôsobenie.

návod k použití AURA

Pozorujte označenia
Certifikované filtračné respirátory (respirátory), t. j. schválené ako osobné ochranné prostriedky nezávislou autorizovanou a notifikovanou osobou EÚ, musia mať nasledujúce označenie:
 • logo alebo obchodný názov výrobcu
 • označenie CE so štvormiestnym číslom notifikovanej osoby
 • typ filtračného respirátora
 • trieda filtra
 • číslo normy EN 149

9320 značení

Dodatočné parametre

Kategória: Respirátory, masky a filtre 3M
Hmotnosť: 0.014 kg
Nebezpečné látky: Cement, Disulfiram, Fluorid (anorganický), Grafit, Korund, Kyselina benzoová, Mastek, Mramor, Piliny, PVC, Sádra, Tellur, Thiram, Uhličitan sodný, Vápno (pálené), Aerosóly na báze vody a oleja, Antimón, Atrazín, Bárium (zlúčeniny), Bavlnený prach, Cín a zlúčeniny cínu, Drevný prach, Drevný odpad a drevná štiepka, Hydroxid draselný, žieravina draselná, Hydroxid sodný, kaustická sóda, Chlorid amónny (výpary), Chlórnan sodný, Kamenný prach s obsahom kremeňa, Korózia, Kovové hroty, Krištobalit, Kremeň, Kremenné sklo, kremeň (vypálený), KremíkUhlík, Kyselina kremičitá, diatomitová zemina (nespálená), Mangán a zlúčeniny, Meď, Molybdén a zlúčeniny, Mosadz, Nebezpečné častice, Oceľ, Oxid hlinitý, Oxid horečnatý (dym), Oxid zinočnatý (dym), Prach z vlákien, Železný prach, Prachové častice, Peľové častice, Sadze, Sklenené vlákna, Kabát, Surik, Terpentín (para), Umelé minerálne vlákna, Vírusy, Výtrusy z húb, Žieravé zásady
Pracovná činnosť: Laboratóriá, Frézovanie, Nemocnica, Ochrana pred alergénmi, Ochrana pred pandémiami, Výroba farmaceutických výrobkov, Výskumné pracoviská, Odstránenie, čistenie, údržba, Ťažobná činnosť, Lesníctvo, Stavebníctvo, Ťažobný priemysel, Spracovanie dreva
Trieda ochrany: FFP2
Opakované použitie: Len v núdzových situáciách - pandémie - je potrebná pravidelná dezinfekcia
Respirátor s ventilom: Nie - vydychovaný vzduch sa filtruje
Štandardné číslo: EN 149:2001+A1:2009

Video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: