467MP transferová obojstranná lepiaca páska, číra, hrúbka 0,06 mm, návin 55 m
Kód: 3M.35.1539Súvisiaci tovar
šírka: 1220 mm
1-2 týždne
| 7100024647
EAN: 03134376019780
€717,84
/ ks
€583,61
bez DPH
šírka: 19 mm
Skladom
(1 ks)
| 3M.35.1542
Môžeme doručiť do:
5.5.2026
€16,14
/ ks
€13,12
bez DPH
šírka: 12 mm
Skladom
(3 ks)
| 3M.35.1541
Môžeme doručiť do:
5.5.2026
€11,11
/ ks
€9,03
bez DPH
šírka: 38 mm
3 týždne
| 3M.35.1544
Môžeme doručiť do:
22.5.2026
€29,51
/ ks
€23,99
bez DPH
šírka: 50 mm
Skladom
(1 ks)
| 3M.35.1545
Môžeme doručiť do:
5.5.2026
€38,99
/ ks
€31,70
bez DPH
šírka: 100 mm
Skladom
(1 ks)
| 3M.35.1546
Môžeme doručiť do:
5.5.2026
€75,51
/ ks
€61,39
bez DPH
šírka: 25 mm
Skladom
(1 ks)
| 3M.35.1543
Môžeme doručiť do:
5.5.2026
€20,73
/ ks
€16,85
bez DPH
šírka: 6 mm
Skladom
(3 ks)
| 3M.35.1539
Môžeme doručiť do:
5.5.2026
€6,48
/ ks
€5,27
bez DPH
šírka: 9 mm
Skladom
(3 ks)
| 3M.35.1540
Môžeme doručiť do:
5.5.2026
€9,04
/ ks
€7,35
bez DPH
šírka: 610 mm
1-2 týždne
| 7100021283
€366,39
/ ks
€297,88
bez DPH
šírka: 110 mm
3 týždne
| 3M.35.1547
Môžeme doručiť do:
22.5.2026
€82,82
/ ks
€67,33
bez DPH
šírka: 305 mm
3 týždne
| 3M.35.1548
Môžeme doručiť do:
22.5.2026
€225,25
/ ks
€183,13
bez DPH
šírka: 400 mm
3 týždne
| 3M.35.1549
Môžeme doručiť do:
22.5.2026
€294,63
/ ks
€239,54
bez DPH
Podrobný popis
467MP transferová obojstranná lepiaca páska, číra, hrúbka 0,06 mm, návin 55 m
Transferová obojstranná lepiaca páska 3M™ 467MP sa skladá z 0,11 mm krycej vrstvy 218 g/m2 viacvrstvového kraftového papiera, na ktorú je nanesená vrstva vysokoúčinného akrylového lepidla 3M 200MP.
Lepenie grafických štítkov a lepenie bežných priemyselných materiálov Priemyselný štandard Vynikajúce vlastnosti pri vysekávaní a spracovaní
- 0,05 mm transferová lepiaca páska s akrylovým lepidlom na viacvrstvovom sulfátovom papierovom obale Vynikajúca pevnosť spoja v strihu, teplotná a chemická odolnosť
- Vhodná na lepenie grafických prvkov a etikiet Jednoduché vysekávanie a spracovanie
- Vynikajúca odolnosť voči vlhkosti a rozpúšťadlám Vynikajúca odolnosť voči vysokým teplotám a vysoká pevnosť spoja v strihu Odolnosť voči UV žiareniu Jednoduchá aplikácia Po odstránení nezanecháva zvyšky. Umožňuje jednoduché vysekávanie.
- Páska má tmavosivú farbu.
- Vynikajúca teplotná odolnosť umožňuje lepenie materiálov pred procesom práškového lakovania
| Lepidlo: | 200MP akrylát |
|---|---|
| Nosič: | Bez nosiča |
| Celková hrúbka: | 0,05 mm |
| Teplotná odolnosť: | 150 °C |
| Odolnosť voči UV žiareniu: 150 °C | Veľmi dobrá |
| Odolnosť voči vlhkosti: | Vynikajúca |
| Odolnosť voči chemikáliám: | Vynikajúca |
| Odolnosť voči chemikáliám: Odolnosť voči chemikáliám: Odolnosť voči chemikáliám | 55 m |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lepiace pásky |
|---|---|
| Aplikácia: | Lepenie grafických nálepiek a štítkov |
| Farba: | Jasné |
| Hrúbka pásky: | 0,06 mm |
| Chemická odolnosť: | Vynikajúce |
| Lepidlo: | Akryl |
| Nosič: | Bez nosiča - iba lepidlo |
| Priľnavosť - 72 hodín pri izbovej teplote (ASTM D3330): | Hliník 12,6N/10mm, Polykarbonát 7,1N/10mm, Sklo 10,1N/10mm, Tvrdé PVC 7,6N/10mm, ABS 7,4N/10 mm, Akryl 7,3N/10mm, Nerezová oceľ 12,9N/10mm |
| Typ lepidla: | 200MP |
| Odolnosť voči teplote: | -40°C až +150°C |
| Odolnosť voči UV žiareniu: | Vynikajúce |
| Odolnosť voči vlhkosti: | Vynikajúce |
| Povrch aplikácie: | Kovy, Drevo, Plasty iné ako PP a PE, Papier |
| Spôsob použitia: | Ručný |
| Vonkajšie alebo vnútorné aplikácie: | Vonkajšie a vnútorné aplikácie |
3M™ Dvojito potiahnuté a lepiace prenosové pásky
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

