Zákaznícka podpora:info@3market.sk

3792 / Q Low Melt číre tavné lepidlo 3M so zníženou teplotou topenia, 5 kg (170 tyčiniek)

Kód: 7000000880
Neohodnotené
Značka: 3M
€236,30 / balení €196,90 bez DPH
Skladom (1 balení)
Môžeme doručiť do:
5.10.2023

3792 / Q Low Melt číre tavné lepidlo 3M so zníženou teplotou topenia pre univerzálne použitie, 5 kg (170 tyčiniek)

Detailné informácie

Podrobný popis

3792LMQ Tavné lepidlo 3M so zníženou teplotou topenia

Zdokonalený „horúci spoj“ pri aplikácii za znížených teplôt tavenia. Lepidlo sa hodí na lepenie rôznych materiálov. Spája drevo, poštové balíky, vystavované výrobky, vlnitú lepenku, polyolefíny a ďalšie šteklivé materiály.

Vyvinuli sme tavné lepidlo 3M™ Scotch-Weld™ 3792 ako číre lepidlo vo verziách ako horkotavné a nízkotavné lepidlo, ktoré účinne spájajú tepelne citlivé materiály ako je drevo a lakovaný papier k nábytku a čalúneniu a iným ľahkým materiálom.

Užívateľovi pri „kvapnutí“ lepidla nehrozí vďaka výrazne nižšej teplote popálenia.

  • Po zaschnutí je číre a má čistý vzhľad
  • Predĺžená doba priľnutia umožňuje prispôsobiť nastavenie a polohovanie
  • 3792: Číre, viacúčelové pre drevo, textílie, čalúnenie a ostatné ľahké materiály
  • 3792LM: Verzia nízkotavného lepidla pre tepelne citlivé povrchy, ako je potiahnutý papier a reklamné materiály
  • Vynikajúce lepidlá typu "Go-to" pre reklamné materiály, utesňovanie kartónov, nábytok, čalúnenie a obrábanie dreva

Naše multifunkčné lepidlo má dobu spracovateľnosti 40 - 50 sekúnd, čo umožňuje úpravu umiestnenia lepených predmetov na dreve, polyetyléne, polypropyléne, škatuliach z vlnitej lepenky a ľahkých materiálov na nábytku, čalúnení a drobnostiach. Jeho takmer okamžitá schopnosť lepenia znižuje dobu výroby pre montáž POP, ako aj spájanie, pripevňovanie, zaisťovanie, opravy, zalievanie, lepenie panelov, usporiadanie vodičov, spájanie do zväzkov, utesňovanie, zapuzdrovanie, vystužovanie, lepenie peny a balenie. Vyrábame 3M tavné lepidlo 3792 z termoplastickej živice so 100% sušiny pre použitie s našimi 3M™ aplikátormi na tavné lepidlá Scotch-Weld™ LT, LT Quadrack alebo EC, v závislosti od verzie. Ako zlúčenina s nízkym obsahom prchavých organických látok (VOC) toto lepidlo minimálne zapácha, keď je zahriate, čím napomáha k lepšiemu pracovnému prostrediu. Tento termoplastické lepidlo má vynikajúcu odolnosť proti teplotnému šoku, tepelnú odolnosť, elektrické izolačné vlastnosti a je nekorodujúce. O tavných lepidlách Horkotavné lepidlá / tavné lepiace tyčinky majú relatívne vysoký bod topenia za tepla, ktorý sa pohybuje v rozmedzí približne 250 až 380 °F (121 až 196 °C), v závislosti od zloženia, a aplikujú sa pomocou vysokoteplotných taviacich aplikátorov, ktoré sú obvykle označované ako tavné pištole. Horkotavné lepidlá umožňujú takmer okamžité spojenie medzi mnohými plastmi, papierom a drevom, ale keď je spoj znovu zahriaty, niektoré druhy zmäknú, čo umožní oddeliť od seba lepené povrchy. Vlastnosť tavných lepidiel – rýchle prilepenie – urýchľuje prevádzkové operácie v oblasti balenia a výroby. Nízkotavné lepidlá/tavné lepiace tyčinky majú relatívne nízky bod topenia, ktorý sa pohybuje v rozmedzí približne 170 až 250°F (76 až 121°C), v závislosti od zloženia, a aplikujú sa pomocou nízkoteplotných taviacich aplikátorov, ktoré sú obvykle označované ako tavné pištoľ. Nízkotavné lepidlá sú prospešné v tom, že môžu byť použité pre materiály citlivé na lepenie za tepla, ako sú penové materiály a rad plastov. Umožňujú takmer okamžité spojenie, ale keď je spoj znovu zahriaty, niektoré druhy zmäknú, čo umožní oddeliť od seba lepené povrchy. Agresívny charakter nízkotavných lepidiel z hľadiska priľnavosti urýchľuje výrobné a montážne práce, ktoré zahŕňajú tenkostenné kovy, niektoré plasty a iné nevláknité materiály na účely budovania policových zostáv, kvetinové výstavy a hobby projekty. Tieto lepidlá sa tiež používajú pri procesoch vo výrobe, montáži a balení, vo výrobe okien, dverí, v stavebníctve, doprave, elektronike a ďalších odvetviach, ako aj v drevospracujúcom priemysle, montáži a vytváraní policových systémov v predajniach, panelov so vzorkami pri konferenciách/ kongresoch, pri usporiadaní trofejí, drobností, pre čalúnenie, výrobu nábytku, pre audio komponenty a skrinky.

Vhodný aplikátor: 3M Tavná pištoľ Jet-melt Polygun LT

Obsah: 5 kg (11 libier)

Počet tyčiniek v balení: 170

 
Priemer tyčinky: 16 mm
Dĺžka tyčinky: 203 mm

Farba: číra

Dodatočné parametre

Kategória: Lepenie krabíc a kartónov
Hmotnosť: 5.364 kg
Aplikácia: Tepelně citlivé povrchy, jako je potažený papír a reklamní materiály, Utěsňování kartonů, nábytek, čalounění a obrábění dřeva
Farba: Číra
Oblasť použitia: Automotive, Všeobecný průmysl, Reklama, Elektronika, Doprava, Nábytek, Zpracování dřeva, Balení, Spotřební zboží, Stavebníctvo
Forma: EVA
Chemická odolnosť: Veľmi dobrá
Manipulačná pevnosť: 40 s
Odolnosť proti UV: Veľmi dobrá
Odolnosť proti vlhkosti: Dobrá
Pevnosť v šmyku: 350 psi
Teplota tavenia: 110° C
Teplotná odolnosť: + 60°C
Typ spoja: Trvalý
Úplný čas vytvrdnutí: 24 hodín
Typ: Tavné lepidlo
Výrobce: 3M

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: