Zákaznícka podpora:info@3market.sk

3764 / Q tavné lepidlo 3M na plasty, 5 kg (170 tyčiniek)

Kód: 7100008178
Neohodnotené
Značka: 3M
€248,20 / balení €206,80 bez DPH
Skladom (1 balení)
Môžeme doručiť do:
5.10.2023

3764 / Q tavné lepidlo 3M na plasty, 5 kg (170 tyčiniek)

Detailné informácie

Podrobný popis

3764/Q tavné lepidlo 3M na plasty, 5 kg (170 tyčiniek)
 
Transparentné, vysoko účinné lepidlo pre mnoho druhov umelých hmôt, skla a dreva. Vhodné predovšetkým pre ABS, polymetylmetakrylát (PMMA), polyolefíny, polystyrén, polyester a polykarbonát. Dobrá rázová pevnosť.
Naše 3M™ tavné lepidlo 3764 je číre termoplastické lepidlo so 100% sušiny schopné spájať mnoho rôznych plastov vrátane polyolefínu. Toto tavné lepidlo má také zloženie, aby bolo pružné pri nízkych teplotách, a vytvorili sme ho tak, aby poskytovalo skvelé vlastnosti pre širokú škálu aplikácií a odvetví.
  • Termoplastické lepidlo so 100% sušiny umožňuje úpravy v priebehu času a vyhovie tak požiadavkám rôznych projektov
  • Vďaka svojmu zloženiu je pružné pri nízkych teplotách, čo uľahčuje úpravu a umiestnenie v priebehu aplikácie
  • Odolnosť voči nárazom je zárukou dlhodobej trvanlivosti
  • Jednoduché odlepenie bez akýchkoľvek zvyškov lepidla znamená efektívne čistenie

Spoj, na ktorý sa môžete spoľahnúť Vytvorili sme 3M™ tavné lepidlo 3764 tak, aby sa vyznačovalo dobrou pevnosťou v šmyku a pri odtrhovaní. Navyše, aby sme vyhoveli požiadavkám rôznych projektov, vytvorili sme toto lepidlo také, aby umožňovalo úpravy a premiestňovanie. Naše tavné lepidlo 3764 sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou voči nárazom, dlhodobou trvanlivosťou a húževnatosťou, takže vytvára trvalé spoje. Tiež sme vymysleli 3M™ Scotch-Weld 3764 ako číre tavné lepidlo schopné spájať mnoho materiálov, vrátane akrylátu, keramiky, peny, skla, polykarbonátu, polyetylénu, polypropylénu a polyvinylchloridu (PVC). Odporúčané aplikácie 3M™ Tavné lepidlo 3764 sa môže používať v rôznych odvetviach, vrátane automobilového priemyslu, dopravy, letectva s kozmonautikami, čalúnenie, armády, okien, audio systémov, výstavby a elektroniky. Tento výrobok sa môže používať pri širokej škále aplikácií, ako napríklad: Montáž Pripojovanie Zaisťovanie Opravy Polievanie Lepenie panelov Usporiadanie vodičov Spájanie do zväzkov Utesňovanie Zapuzdrovanie Vystuženie Lepenie peny Tmelenie Balenie Čo by ste mali vedieť o tavných lepidlách Tavné lepidlá sú termoplastické. Tieto lepidlá sú vyrobené tak, aby sa po spojení opäť roztavili pri vystavení dostatočne vysokej teplote. Výhodou tavných lepidiel je, že na rozdiel od mechanických spojovacích prostriedkov a tesniacich pások sú medzi povrchmi v podstate neviditeľné. Naše tavné lepidlá skvapalnia pri zahriatí, rýchlo vyplnia medzery a zmáčia spájané povrchy. Po ich aplikácii na povrch schladnú, stvrdnú a dosiahnu svoju pevnosť spoja v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka ich rýchlej spracovateľnosti môže pohybovať zostavou okamžite po aplikácii, čo znamená, že nepotrebujete žiadne svorky, prípravky a ďalší čas aj energiu na sušenie. Navrhnutá, aby vyhovela vašim potrebám 3M™ Tavné lepidlá 3764 sa vyrábajú tak, aby splnili potreby širokej škály odvetví, kde ponúkajú pružný a napriek tomu odolný spoj. Naše kompatibilné tavné lepidlá sú výrazom nášho odhodlania poskytovať vám trvalé a spoľahlivé riešenia pripravené vyhovieť požiadavkám vášho projektu.

 
Balenie: 5 kg
Počet tyčiniek v balení: 170
 
Tepelná odolnosť: 210 o C
Priemer tyčinky: 16 mm
Dĺžka tyčinky: 203 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Lepenie PVC ABS PMMA
Hmotnosť: 5 kg
Aplikácia: Lepení plastů včetně PP a PE, Sestava laminace velkých ploch, Spojování malými spoji, Uchycení a zdobení, Utěsňování, zalévání a zapouzdřování elektroniky
Farba: Číra
Oblasť použitia: Automotive, Všeobecný průmysl, Reklama, Elektronika, Doprava, Nábytek, Speciální vozidla, Zpracování dřeva, Balení, Spotřební zboží, Stavebníctvo
Forma: EVA
Chemická odolnosť: Veľmi dobrá
Manipulačná pevnosť: 40 s
Odolnosť proti UV: Veľmi dobrá
Odolnosť proti vlhkosti: Dobrá
Pevnosť v šmyku: 390 psi
Teplota tavenia: 220°C
Teplotná odolnosť: + 60°C
Typ spoja: Trvalý
Úplný čas vytvrdnutí: 24 hodín
Typ: Tavné lepidlo
Výrobce: 3M

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: