218 Zelená maskovacia páska Fine Line, 55 m rolka
Kód: 7000050052Súvisiaci tovar
šírka: 1220 mm
2-3 mesiace
| 7000001286
€1 813,44
/ ks
€1 474,34
bez DPH
šírka: 19 mm
Skladom
(17 ks)
| 7000048459
Môžeme doručiť do:
5.5.2026
€34,94
/ ks
€28,41
bez DPH
šírka: 12 mm
Skladom
(49 ks)
| 7000048422
Môžeme doručiť do:
5.5.2026
€20,87
/ ks
€16,97
bez DPH
šírka: 50 mm
1-2 týždne
| 7000028860
€83,55
/ ks
€67,93
bez DPH
šírka: 9 mm
Na sklade
(12 ks)
| 7000048457
EAN: 21200063022
€16,37
/ ks
€13,31
bez DPH
šírka: 3,17 mm
Na sklade
(127 ks)
| 7000048455
EAN: 21200063008
€5,82
/ ks
€4,73
bez DPH
šírka: 6,3 mm
Na sklade
(8 ks)
| 7000048456
EAN: 21200063015
€11,65
/ ks
€9,47
bez DPH
šírka: 1,6 mm
Na sklade
(7 ks)
| 7000050052
EAN: 21200063060
€2,92
/ ks
€2,37
bez DPH
Podrobný popis
218 ZELENÁ MASKOVACIA PÁSKA S JEMNOU LINKOU
Všeobecné vlastnosti
Univerzálna maskovacia páska do 121 °C
- Vysoko výkonnápáska 3M s nízkym profilom a vysokou priľnavosťou na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov pri maľovaní línií.- jeodolná voči vlhkosti a rozpúšťadlám.- znižujenánosy farby na okrajoch.- zanechávačisté okraje, nízke okraje farby, bez zvyškov lepidla
Špeciálne vlastnosti
Štandardná dĺžka: 55 m
Farba: zelená
Hrúbka: 0,114 mm
Farba: zelená
Hrúbka: 0,114 mm
| Vlastnosti | Hodnota |
| Štruktúra pásky (nosná vrstva/lepidlo) |
Polypropylén/kaučukovo-živicová |
| Celková hrúbka (mm) | 0,127 |
| Priľnavosť k oceli (N/100 mm) | 237 |
| Pevnosť v ťahu (N/100 mm) | 228 |
| Relatívne predĺženie pri pretrhnutí | 4,93 |
| Teplotný rozsah použitia (°C) | do 121 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Produkty na opravu vozidiel a laku |
|---|---|
| Aplikácia: | Normálne maskovanie, Presné lakovanie v automobilovom priemysle, Vytváranie dlhých rovných línií farby |
| Farba: | Zelená |
| Hrúbka: | 0,13 mm |
| Lepidlo: | Syntetický kaučuk |
| Nosič: | PP fólie |
| Odolnosť voči teplote: | +121°C |
| Odolnosť voči UV žiareniu: | Dobrý |
| Odolnosť voči vlhkosti: | Vynikajúce |
| Rozsah použitia: | Automobilový priemysel, Lakované výrobky |
| Vonkajšie alebo vnútorné aplikácie: | Vonkajšie a vnútorné aplikácie |
VIDEO
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
