Zákaznícka podpora:info@3market.sk

Uvex aXess one - aktívne elektronické chrániče sluchu s funkciou Bluetooth, pre prácu a strelcov

Kód: UV.01.0001
Neohodnotené
Značka: Uvex
€140,80 / ks €117,30 bez DPH
Skladom (11 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Uvex aXess one - aktívne chrániče sluchu s bezpečnou funkciou Bluetooth. aktívne. pripojené.

Detailné informácie

Podrobný popis

Uvex aXess one

Aktívne chrániče sluchu s Bluetooth a funkciou RAL (Real-Active-Listening). Napriek ochrane sluchu umožňujú používateľovi vnímať okolitý hluk. To umožňuje komunikovať a lepšie vnímať varovné signály. Hlasitosť okolitého hluku možno individuálne nastaviť pomocou integrovaného obmedzovača hladiny zvuku, ktorý chráni sluch pred impulzným hlukom. Pripojenie Bluetooth 5.0 možno použiť napríklad na pripojenie telefónu alebo rozhlasovej stanice, čo umožňuje komunikáciu bez prerušenia práce. Režim duálneho pripojenia umožňuje súčasné pripojenie 2 zariadení. Rýchle a jednoduché ovládanie pomocou funkčných tlačidiel na náušníkoch, vďaka čomu máte obe ruky voľné na prácu. Zvukový asistent upozorňuje na aktuálny stav, takže chrániče sluchu nie je potrebné vyberať v nebezpečných priestoroch.

Všeobecné funkcie

Režim dvojitého pripojenia Funkcia Real-Active-Listening (RAL) na jasné vnímanie okolitého hluku Komunikácia, volanie a streamovanie Režim dvojitého pripojenia Nabíjací port USB-C Pohodlne navrhnuté funkčné tlačidlá Utesnené krytky na použitie v prašných a vlhkých pracovných priestoroch Zvukový asistent

Ochranné funkcie

Útlm podľa normy EN 352-1 31 dB Obmedzovač hladiny zvuku, chráni pred impulzným hlukom

Komfortné funkcie

Prakticky navrhnuté funkčné tlačidlá Optimálna geometria mušlí pre uchytenie okolo vonkajšieho ucha bez pľuzgierov Polstrovaná textilná čelenka pre optimálne pohodlie pri nosení Polstrovanie mušlí z mimoriadne mäkkej pamäťovej peny zaisťuje optimálne pohodlie aj pri dlhodobom používaní Nabíjací port USB-C, Otočne symetrický na jednoduché a bezpečné pripojenie Plynulé nastavenie dĺžky na zabezpečenie dokonalej polohy počas nosenia Hands-free telefonovanie Zvukový asistent a hlásenie stavu, takže v nebezpečných oblastiach nie je potrebné vyberať náušníky.

Jednoduché intuitívne ovládanie

Oblasti použitia

Navrhnuté na použitie v hlučnom prostredí, kde poskytujú útlm závislý od úrovne hluku na počúvanie okolitých zvukov. Možno ich použiť pri práci v priemyselných zónach, na staveniskách, železniciach a na iných miestach, kde potrebujete počuť zvuky vo svojom okolí.

  • Priemysel Stavebníctvo
  • Remeselná výroba
  • Konečný spotrebiteľ
  • Športová streľba

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné slúchadlá proti hluku
Pasívne alebo Elektronické: Elektronická stránka
Útlm: 31 dB
Odporúčané miesto použitia: Priemyselná výroba, Vonkajšia strelnica, Vnútorná strelnica
Použite: Opakované použitie
Rozsah použitia: Priemysel, Športová streľba

Uvex aXess one

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: