Zákaznícka podpora:info@3market.sk

Uvex aXess one - aktívne mušľové elektronické chrániče sluchu s funkciou Bluetooth, pre prácu aj strelcov

Kód: UV.01.0001
Neohodnotené
Značka: Uvex
€125,60 / ks €104,70 bez DPH
Skladom (19 ks)
Môžeme doručiť do:
12.12.2023

Uvex aXess one - aktívne mušľové elektronické chrániče sluchu s funkciou Bluetooth safe. active. connected.

Detailné informácie

Podrobný popis

Uvex aXess one

Aktívne mušľové chrániče sluchu s funkciou Bluetooth a RAL (Real-Active-Listening). Napriek ochrane sluchu umožňujú užívateľovi vnímanie okolitého hluku. Vďaka tomu je možné komunikovať a lepšie vnímať varovné signály. Hlasitosť okolitého hluku je možné individuálne nastaviť pomocou integrovaného obmedzovača hladiny zvuku, ktorý chráni sluch pred impulzným hlukom. Pripojenie Bluetooth 5.0 je možné použiť napríklad na pripojenie telefónu alebo rádiostanice, ktoré umožňuje komunikáciu bez prerušenia práce. Režim duálneho pripojenia umožňuje súčasné pripojenie 2 zariadení. Rýchle a jednoduché ovládanie pomocou funkčných kláves na mušľových chráničoch sluchu, vďaka ktorému zostávajú obe ruky voľné na prácu. Zvukový asistent oznamuje aktuálny stav, takže mušľové chrániče nie je nutné v nebezpečných oblastiach dávať dole.

Všeobecné vlastnosti

Režim duálneho pripojenia Funkcia Real-Active-Listening (RAL) pre jasné vnímanie okolitého hluku Komunikácia, telefonovanie a streamovanie Režim duálneho pripojenia Nabíjací port USB-C Prakticky navrhnuté funkčné tlačidlá Tesniace viečka pre použitie v prašných a vlhkých pracovných oblastiach Zvukový asistent

Ochranné vlastnosti

Spĺňajú normu EN 352-1 Útlm 31 dB Obmedzovač hladiny zvuku, chráni pred impulzným hlukom

Komfortné vlastnosti

Prakticky navrhnuté funkčné tlačidlá optimálnej geometrie mušlí pre obopnutie vonkajšieho ucha bez otlakov polstrovaný textilný náhlavný oblúk pre optimálne pohodlie pri nosení Polstrovanie mušle z mimoriadne mäkkej pamäťovej peny zaisťuje optimálne pohodlie aj pri dlhodobom použití Nabíjací port USB-C, rotačne symetrický pre ľahké a bezpečné pripojenie Plynulý nastavovanie dĺžky pre zaistenie dokonalej polohy pri nosení Hands-free telefonovanie Zvukový asistent a hlásenie o stave, takže nie je nutné chrániče sluchu v nebezpečných oblastiach dávať dole.

Jednoduché intuitívne ovládanie

Oblasti použitia

Určené na použitie v hlučných prostrediach, kde zaisťujú útlm závislý na úrovni hluku pre počúvanie okolitým zvukom. Môžu sa používať pri práci v priemyselných zónach, na staveniskách, na železnici a na iných miestach, kde potrebujete počuť zvuky vo vašej blízkosti.

  • Priemysel Stavebníctvo
  • Remeselná výroba
  • Koncový spotrebiteľ
  • Športová streľba

Dodatočné parametre

Kategória: Sluchatka s náhlavnou páskou
Oblasť použitia: Sportovní střelba, Priemysel
Doporučené miesto použitia: Venkovní střelnice, Vnitřní střelnice, Priemyselná výroba
Pasívne alebo Elektronické: Elektronické
Použitie: Opakované použitie
Útlm: 31dB

Uvex aXess one

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: