TB3000 viazací suchý zips 3M, čierny, šírka 25 mm, návin 3,05 m, exteriér a interiér

Kód: 7100026125
Neohodnotené
Značka: 3M
€22,20 / balení €18,30 bez DPH
Skladom (2 balení)
Môžeme doručiť do:
27.3.2023

TB3000 viazací suchý zips 3M, čierny, šírka 25 mm, návin 3,05 m, exteriér a interiér

Detailné informácie

Podrobný popis

TB3000 viazací suchý zips 3M, čierny, šírka 25 mm, návin 3,05 m, exteriér a interiér

  • Tenký obojstranný spojovací prvok Hook and Loop sa ľahko obalí okolo predmetu a pripojí sám na seba
  • Pohodlná a bezpečná náhrada za reťaze, pásky, gumičky, drôty a pásky
  • Zabalenie a rozbalenie je možné vykonať až 10 krát bez toho, aby došlo k strate pevnosti
  • Ponúka flexibilitu dizajnu, rýchlu kompletizáciu výrobkov a zvýšenie výkonnosti produktov
  • Uvoľní sa jednoducho odtrhnutím pásikov od seba

 

3M™ Viazací suchý zips TB3000 Hook/Loop ponúka alternatívu k zatváraniu pomocou plastových drôtikov, lepiacich pások, povrázkov, gumičiek a iných typov zatváracích systémov používaných na zaistenie jednotlivých zväzkov alebo položiek. Tento tenký obojstranný viazací uzáver zaisťuje flexibilitu dizajnu, rýchle zostavenie produktu a zlepšenie výkonnosti produktu v mnohých aplikáciách v doprave, pri výrobe nábytku, v lekárstve, priemysle všeobecne a elektronike.

Bez prilepenia. Bez neporiadku. Jednoduché zabalenie, vybalenie a opätovné zabalenie Vyhnite sa nepríjemnostiam s lepidlami, zauzlovanými reťazami, odpadom a rezaním vďaka použitiu nášho 3M™ viazacieho suchého zipsu Hook and Loop TB3000 pre bezpečné zväzkovanie vašich ľahkých položiek.

Jedna strana tenkej viazacej pásky je pokrytá drobnými polyolefínovými háčikmi v počte približne 1400 kusov na štvorcový palec (220 / štvorcový centimeter). Háčiky sa môžu spojiť s mäkkými, poddajnými, tenkými nylonovými slučkami na zadnej strane, umožňujú pritom 10 cyklov otvorenia a zatvorenia bez toho, aby stratili pevnosť. Háčik sa môže spojiť s mnohými inými slučkovými materiálmi a vytvorí aj rýchlo spojený upevňovací systém. Zips rozpojíte ťahom oboch častí od seba.

Odporúčané aplikácie: Zabezpečovanie zväzkov káblov pri montáži, inšpekcii, oprave Označenie záhradných rastlín/dočasná identifikácia Ochrana proti oderu (slučky proti drôtom) Zabezpečenie ľahkých predmetov v prepravných kontajneroch Ponúka flexibilitu dizajnu, rýchlu kompletizáciu produktov.

Okrem toho je možné tento výrobok kombinovať s ostatnými 3M™ rozoberateľnými spojovacími systémami za účelom odstrániteľného balenia, pre vymeniteľné balenie roliek, pre začatie odvíjania textilných a podobných materiálov. Omotanie rôznych povrchov môže poskytovať snímateľnú ochranu. 3M Skúšobné vrecká (TB) uľahčia výber 3M™  

Dodatočné parametre

Kategória: Suché zipsy Dual lock a háčiky + slučky
Hmotnosť: 0.354 kg
Aplikácia: Svazování kabelů

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: