Zákaznícka podpora:info@3market.sk

MT14H418A-35 GN, 3M ComTac VIII, zelená, 5-pinová

Kód: 7100322310
Neohodnotené
Značka: 3M
€840,80 / ks €700,70 bez DPH
Mesiac

MT14H418A-35 GN, 3M ComTac VIII, zelená, čelenka, 5-pinová

Detailné informácie

Podrobný popis

MT14H418A-35 GN, 3M ComTac VIII, zelená, čelenka, 5-pinová

Platforma taktických náhlavných súprav novej generácie

Náhlavná súprava 3M™ PELTOR™ ComTac™ VIII prináša taktickú komunikačnú a sluchovú náhlavnú súpravu novej generácie s aktualizovaným vzhľadom, vylepšenou integráciou systémov a sluchovým situačným povedomím, ktorá pomáha operátorom získať taktickú výhodu počas operácií. Náušníky, náhlavná páska a uchytenie mikrofónu boli kompletne prepracované, aby pomohli podporiť útlm, pohodlie a celkovú jednoduchosť používania pre operátora.


Počúvacie prostredie pre sluchové situačné povedomie

Funkcia počúvania okolia, známa aj ako "talk-through", je prostriedok, ktorý umožňuje, aby bezpečné zvuky elektronicky obchádzali individuálnu ochranu sluchu a zároveň pomáhali chrániť pred škodlivými zvukmi. Mikrofón prijíma zvuky mimo náhlavnej súpravy a prenáša ich do reproduktora vo vnútri náhlavnej súpravy. Digitálny zvukový obvod závislý od úrovne sníma hladiny hluku nad požadovanou hranicou a stláča ich na bezpečnú úroveň decibelov alebo zosilňuje slabé zvuky na počuteľnú úroveň. Náhlavná súprava ComTac™ VIII je vybavená našimi najnovšími mikrofónmi na snímanie prostredia v širšom a hlbšom parabolickom dizajne.

Profily zvuku misie (MAP)Profily zvuku misie (MAP)ComTac™ VIII ponúka spôsob, ako prispôsobiť nastavenia zvuku náhlavnej súpravy pre vašu misiu. Tradične má náhlavná súprava nastavenú frekvenčnú odozvu a operátor môže iba zvýšiť alebo znížiť hlasitosť. Funkcia MAP poskytuje pokročilé režimy počúvania okolia, ktoré umožňujú prístup k rôznym nastaveniam zosilnenia, ale s tvarovaním frekvencie na zlepšenie počuteľnosti v piatich podmienkach. Profily MAP boli navrhnuté s ohľadom na rôzne bojové a podporné operácie.

Režim ochrany sluchu a štuple do ušíV kritických situáciách môže byť hladina hluku taká vysoká, že môže spôsobiť okamžité a trvalé poškodenie sluchu, ak sa nepoužije vhodná ochrana. ComTac™ VIII pomáha poskytovať ochranu sluchu a môže sa nosiť v kombinácii so zátkami do uší, ktoré v prípade potreby pomáhajú poskytovať dodatočnú ochranu. V režime so štupľami do uší je možné zachovať určitý stupeň sluchového vnímania, keď sa zvýši hlasitosť náhlavnej súpravy, aby sa pomohlo kompenzovať dodatočný útlm, ktorý poskytujú štuple do uší.

Kritická komunikácia


Komunikácia zohráva v moderných vojenských operáciách rozhodujúcu úlohu. Schopnosť komunikovať je rozhodujúca pre účinnú reakciu, koordináciu a reakciu. ComTac™ VIII je vybavený zvukovou kulisou, ktorá pomáha podporovať zrozumiteľnosť reči v hluku. Funkcia Soundscape umožňuje automatické zmeny nastavení produktu v závislosti od prostredia používateľa.
Funkcie externej komunikácie a počúvacieho prostredia sú nezávislé od funkcie Rx/Tx fail-safe; v prípade poruchy elektroniky alebo vybitia batérie bude externá komunikácia zariadenia fungovať aj naďalej.

Dodatočné parametre

Kategória: 3M produkty
Hmotnosť: 0.83 kg
Typ zvuku: Počúvanie prostredia
Farba výrobku: Zelená
Metóda zavesenia: Náhlavná súprava
Stupeň tlmenia: 29 dB
Typ batérie: AAA
Typ káblového konektora: 5-pinový Dual.COMM
Typ pripojenia: Káblové pripojenie
Životnosť batérie: Až 50 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: