M96 3M Stolný odvíjač pások s nastavením dĺžky strihu, pre pásky do šírky 25 mm a dĺžky 66m

Kód: 7000056503
Neohodnotené
Značka: 3M
€214 / ks €176,90 bez DPH
2-3 mesiace

M96 3M Stolný odvíjač pások s nastavením dĺžky strihu. Pre spracovanie pások do šírky 25 mm a dĺžky 66 m, s hřídelovám okolo, dĺžka prírezu až 100 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

M96 3M Stolný odvíjač pások s nastavením dĺžky strihu. Na spracovanie pások do šírky 25 mm a dĺžky 66 m, dĺžka prírezu až 100 mm.
Náš Scotch® Zásobník pre definovanú dĺžku rezu pásky M96 je schopný odvinúť kus pásky od 3/4 do 5 palcov dĺžky, a je ideálny pre aplikácie, kde je požadované opakované a časté použitie pásky, ako je balenie, utesnenie krabíc, utesnenie kartónov, vystužovanie a zväzkovanie. To zlepšuje účinnosť a znižuje plytvanie tým, že je páska dávkovaná len v takej dĺžke, ktorá je potrebná.
  • Šetrí pásku dávkovaním iba potrebnej dĺžky, takže je ideálny pre rýchle uzavretie kartónov v prevádzkach s vysokým objemom
  • Zaťažená základňa zaisťuje, že dávkovač zostáva v pevnej polohe, a napriek tomu zostáva prenosný pre ľahké premiestnenie
  • Vyrobená z robustného plastu vysoko odolného proti nárazu, ktorý bude stabilný aj po rokoch používania.
  • Spracováva pásky až 1 palec široké na až 3palcovej cievke
Výnimočné prevedenie Scotch® Vyvinuli sme Scotch® Zásobník pre definovanú dĺžku rezu pásky M96 s vyváženou základňou, takže sa nebude zbytočne posúvať alebo presúvať počas používania, čo vám uvoľní ruku pre ľahké dávkovanie jednou rukou. Zásobník M96 je taktiež komfortne prenosný, takže ho môžete premiestniť práve tam, kde ho potrebujete. Vyrobený z trvanlivého plastu vysoko odolného voči nárazu, ktorý bude stabilný aj po rokoch používania. Schopný pojať pásku šírky až 1 palec na 3-palcovej cievke, tento tento dávkovač sa ideálne hodí na účely mäsiarstva, údenárstva, predaja delikates a pultov masny, ďalej v priemyselných aplikáciách, zalepovaní krabíc a kartónov, a na všetkých iných miestach, kde je potrebné opakované, konzistentné a stabilné aplikácie pásky. Zásobníky sú nepostrádateľné Zásobník pridržuje pásku, udržuje dostupný jej koniec a poskytuje aj prostriedok na jej rezanie. Zásobníky sú vybavené centrálnou cievkou a na jednom konci zahŕňajú mechanizmus slúžiaci na odrezanie pásky. Sú k dispozícii v širokej škále variantov, od jednorazových po automatické priemyselné stroje. Rad ručných zásobníkov zahŕňa plastové typy, ktoré môžu byť určené na opakované alebo jednorazové použitie, až po väčšie zariadenia používané na balenie a spájanie do zväzkov, av spojení s expedíciou. Vzhľadom na svoj komfort sú zásobníky na lepiace pásky bežnou výbavou kancelárií i ľahkých priemyselných prevádzok. Vyvážené stolné zásobníky sú šikovné pre širokú škálu kancelárskych, maloobchodných, priemyselných aj domácich aplikácií. Vyvážená základňa udrží stabilitu zásobníka, aby ste ho mohli používať jedinou rukou, a súčasne zaručuje možnosť prenesenia na iné potrebné miesto. Zásobníky na balenie a spájanie zväzkov sa tiež obsluhujú jednou rukou pre ergonómiu a pohodlie pri práci.

Dodatočné parametre

Kategória: Lepiace pásky
Hmotnosť: 3.267 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: