Zákaznícka podpora:info@3market.sk

Scotch-Brite hubka na riad 3001HEX, modrá, 113 mm x 98 mm

Kód: 7100202994
Neohodnotené
Značka: 3M
€2 / ks €1,70 bez DPH
Skladom (19 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Scotch-Brite hubka na riad 3001HEX, modrá, 113 mm x 98 mm, balenie 4 ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Scotch-Brite hubka na riad 3001HEX, modrá, 113 mm x 98 mm, b4 ks.
Vysoko účinná laminovaná podložka pod ruky 2v1 s penovou hubkou na umývanie riadu. Modrá strana má drhnúce body, ktoré veľmi účinne a ľahšie odstraňujú pripečené zvyšky jedla. Hladká strana slúži na zmytie drobných nečistôt a mastnoty, čím zanecháva povrch čistý a lesklý. Modrá podložka je veľmi účinná pri odstraňovaní nečistôt a zároveň veľmi šetrná k povrchu. Penová vrstva podložky zadržiava čistiaci prostriedok a vodu a umožňuje dávkovanie. Vďaka špeciálnemu šesťhrannému dizajnu sa ľahko dostane do ťažko prístupných oblastí hrncov a panvíc. Ergonomický tvar dobre padne do ruky, čím sa maximalizuje produktivita a minimalizuje únava pracovníkov. Má medzinárodný certifikát HACCP.
  • Podložka 2v1, hrubá strana s brúsnymi hrotmi nahrádza drôtenú podložku, jemná strana sa používa na umývanie riadu. Čistiaca podložka na každodenné čistenie väčšiny kuchynského riadu a zariadenia.
  • Umožňuje rýchlejšie a účinnejšie umývanie riadu a minimalizuje zachytávanie zvyškov nečistôt.
  • Efektívnejšie umývanie zvyšuje produktivitu zamestnancov, a tým znižuje náklady na pracovnú silu. Dlhá životnosť podložky prispieva k zníženiu vplyvu na životné prostredie tým, že produkuje menej odpadu.
  • 113 mm x 98 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na čistenie, upratovanie a údržbu
Hmotnosť: 0.02 kg

3M Scotch-Brite Hex Series

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: