FLX2-101 Kábel, Sepura STP8/9000, 3M PELTOR

Kód: 7100197718
Neohodnotené
Značka: 3M
€78,70 / ks €65 bez DPH
1-2 týždne

FLX2-101 Kábel, Sepura STP8/9000, 3M PELTOR

Detailné informácie

Podrobný popis

FLX2-101 Kábel, Sepura STP8/9000, 3M PELTOR

  • Navinutý polyuretánový kábel
  • Konektor FLX2 na pripojenie k širokému sortimentu náhlavných súprav PELTOR
  • Vystužený kevlarom®
  • Robustné a vysoko flexibilné
  • Platforma 3M™ PELTOR™ FLX2 sa skladá zo sortimentu náhlavných súprav PELTOR a káblov, ktoré umožňujú jednoduché a spoľahlivé pripojenie k širokej škále ručných zariadení. Flexibilná a prispôsobivá platforma FLX2 umožňuje spárovať vaše ochranné komunikačné potreby s existujúcimi ručnými zariadeniami.

Značka 3M™ PELTOR™ je uznávaným svetovým lídrom v oblasti ochrany sluchu a komunikačných riešení. S výrobnými závodmi v niekoľkých krajinách vrátane USA dodáva spoločnosť 3M PELTOR inovatívne riešenie do mnohých odvetví po celom svete, vrátane elitných taktických vojenských tímov a orgánov činných v trestnom konaní. Značka PELTOR je vytvorená ako odolná pre pracujúcich profesionálov.

3M™ PELTOR™ FLX2 Káblový systém slúži na jednoduché a spoľahlivé pripojenie príslušenstva pre väčšinu spôsobov využitia. Káble sú dostupné pre náhlavné súpravy iba na počúvanie a to prostredníctvom adaptéra PTT alebo pripojenia priamo k vysielačke. Ponuka zahŕňa celý rad riešení na prispôsobené použitie podľa vlastného uváženia.

Dodatočné parametre

Kategória: 3M produkty
Hmotnosť: 0.084 kg
Kompatibilní značky rádií: Sepura

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: