Zákaznícka podpora:info@3market.sk

7908E Polyesterový materiál na štítky 3M, biely lesklý, 508 mm x 686 mm

Kód: 7100169890
Neohodnotené
Značka: 3M
€5,50 / ks €4,60 bez DPH
2 týždne
Môžeme doručiť do:
9.7.2024

7908E Polyesterový materiál na štítky 3M, biely lesklý, 508 mm x 686 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

7908E Polyesterový materiál na štítky 3M, biely lesklý, 508 mm x 686 mm

3M™ materiál na etikety v hárku 7908 je biela lesklá polyesterová fólia s hrúbkou 2,0 mm a vrstvou akrylového lepidla 350 s hrúbkou 1,8 mm na natretom kraftovom papieri s gramážou 90 libier.

  • Považuje sa za priemyselný štandard - materiál na etikety, podľa ktorého sa posudzujú ostatné. Jedinečná kombinácia súdržnosti a priľnavosti ponúka to najlepšie v oblasti etikiet.
  • Roztoky, germicídy, dezinfekčné prostriedky, oleje atď. Okrem toho si zachováva
  • Materiály na etikety 3M zahŕňajú širokú škálu produktov pre dlhodobú trvanlivosť a priľnavosť s odolnosťou voči automobilovým chemikáliám a vonkajšiemu prostrediu. Niektoré z produktov sú materiály vyhovujúce normám UL/CSA, ktoré možno tlačiť flexotlačou alebo sieťotlačou, ako aj termotransferovou, digitálnou, atramentovou, laserovou alebo ihličkovou tlačou. K dispozícii sú s mnohými fóliami, ako sú polyester, polypropylén a vinyl, až po farmaceutické papiere alebo syntetické materiály. Podrobnosti o konkrétnych produktoch nájdete na stránkach jednotlivých produktov.
  • Ak potrebujete materiál na etikety, myslite najprv na produkty 3M používané na týchto kľúčových trhoch - automobilový priemysel, elektronika, zdravotnícke zariadenia, vonkajšie stroje, zdravotníctvo, bezpečnosť, štátna správa, osobná starostlivosť, rekreačné vozidlá, letecký priemysel, doprava, balenie, výroba peny a všeobecné priemyselné aplikácie.

Lesklý vrchný náter ponúka vynikajúcu odolnosť voči oderu a chemikáliám. Silná priľnavá vrstva pre štruktúrované povrchy. Vynikajúca priľnavosť na plasty s nízkou povrchovou energiou, práškové nátery a naolejované kovové povrchy. Vynikajúca odolnosť voči vysokým teplotám. Silná krycia vrstva zabezpečuje jednoduché spracovanie plechu. Certifikát UL a schválenie CSA.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: