Zákaznícka podpora:info@3market.sk

51792 3M Silver rezný kotúč T41, plochý, 125 x 1,6 mm, otvor 22 mm

Kód: 7100139234
Neohodnotené
Značka: 3M
€2,20 / ks €1,80 bez DPH
Skladom (41 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2023

51792 3M Silver rezný kotúč T41, plochý, 125 x 1,6 mm, otvor 22 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Silver kotúče lepšie chladia a zaisťujú rýchle a hladké rezanie všetkých druhov železných kovov, nehrdzavejúcej ocele a legovaných ocelí

 

Rezné kotúče 3M Silver T41 ponúkajú neprekonateľný pomer ceny a výkonu. Obsahujú presne tvarované brúsne zrno v podobe miniatúrnych trojuholníkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa pri opotrebovaní lámali. Tým vznikajú neustále nové superostré body a hrany, ktoré sa zaboria do kovu ako nôž, namiesto toho, aby ho len odierali alebo kyprili. Ponúkajú tak oveľa dlhšiu životnosť ako bežné keramické brusivá. Kotúče umožňujú rýchle rezanie kovových potrubí, trubiek a plechov.

 

Brusivo 3M s technológiou presne tvarovaného zrna

Cubitron

Kotúče 3M™ Silver sú druhým radom brusiva 3M (po produktoch Cubitron™ II) obsahujúce presne tvarované brúsne zrno. Toto zrno je vyrábané 3M technológiou mikroreplikácie tak, aby vytváralo ostré hrany, ktoré „krájajú“ kov – brúsia rýchlejšie, s minimálnym zahrievaním a vydržia dlhšie ako konvenčné brúsne zrno. Pokiaľ vyžadujete perfektné riešenie pre náročnú prácu, používajte brusivo Cubitron™ II. Na každodenný dobrý výkon použite kotúče 3M™ Silver.

Rezanie

Rezacie kotúče 3M™ Silver Vám urýchlia prácu pri delení kovu v rôznych podobách, či už ide o rúrky, konštrukcie, alebo kovové pláty. S touto rýchlosťou ide ruka v ruke aj dlhá životnosť, ktorú môžete očakávať od prémiových brúsiv 3M, avšak za priaznivejšiu cenu. Naše nové rezacie kotúče si poradia so všetkými druhmi železných kovov vrátane nerez ocele.

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Brúsenie, leštenie a rezanie
Hmotnosť: 0.048 kg
Zrnitosť: P60
Aplikácia: Rychlé řezání kovových potrubí, trubek a plechů
Aplikačný povrch: Slitiny, Železo, Uhlíková oceľ, Nerezová oceľ
Rozmer kotúča: 125 mm
Farba: Čierna
Oblasť použitia: Všeobecný průmysl, Údržba, Opracovanie kovov
Brúsny materiál: Precízne tvarované zrno
Hrúbka: 1,6 mm
Maximálne otáčky: 12000

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: