Zákaznícka podpora:info@3market.sk

3762/2 tavné lepidlo 3M na vlnitú lepenku, drevotriesku a drevo, 10 kg (22 libier)

Kód: 3M.16.0104
Neohodnotené
Značka: 3M
€280,70 / ks €233,90 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2023

3762/2 tavné lepidlo 3M na vlnitú lepenku, drevotriesku a drevo, 10 kg (22 libier)

Detailné informácie

Podrobný popis

3762/2 tavné lepidlo 3M na vlnitú lepenku, drevotriesku a drevo, 10 kg (22 libier)
 
Rýchle vytvrdnutie, uplatní sa v oblastiach balenia (vlnitá lepenka), prebaľovanie, skladovanie. Nízke náklady, všestranné využité. Môže lepiť drevotriesku, drevo.
3M™ Tavné lepidlo 3762 je úsporné rýchlo vytvrdzujúce tavné živicové lepidlo so 100% sušiny. Je určené pre univerzálne aplikácie, vrátane ručného uzatvárania lepenkových krabíc a všeobecného balenia. Pri zahriatí na konkrétnu teplotu topenia toto lepidlo získa agresívnu priľnavosť; manipulačnú pevnosť dosiahne v priebehu niekoľkých sekúnd, čím prispieva k vysokému tempu výroby.
 
Balenie: 10 kg
 
  • Agresívne horúce lepidlo rýchlo dosiahne manipulačnú pevnosť pri balení alebo podobných aplikáciách
  • Stredná doba spracovateľnosti umožňuje starostlivé umiestnenie a vyrovnanie
  • Bezpečne spája ťažko lepiteľné podklady, ako sú ľahko voskované povrchy
  • Rozprestiera zaťaženie po celej dĺžke spoja
  • Vysoká absorpcia dynamického zaťaženia znižuje vibrácie a rázové napätie

Zachovanie plynulej výroby Zloženie 3M™ tavného lepidla 3762 bolo vytvorené tak, aby rýchlo priľnulo a utesnilo a vyhovelo tak potrebám veľkoobjemovej výroby pri balení, spracovaní dreva a montáži. Táto vlastnosť zvyšuje rýchlosť uzatvárania krabíc a zaisťuje priľnavosť na dreve, kartóne, vlnitej lepenke aj iných vláknitých podkladoch. Vyznačuje sa veľkou pevnosťou v šmyku a malou pevnosťou pri odtrhovaní, čo znamená, že vaše balíky zostanú zatvorené a súčasti zostanú prilepené za väčšiny podmienok. Úsporné a bezpečné 30sekundová doba spracovateľnosti spoločne s 1/8" húsenicou sú dostatočné pre umiestnenie a vyrovnanie a podporujú vysoké tempo pri balení, spracovaní dreva a aplikáciách súvisiacich s vláknitými materiálmi. Vyrábame tento výrobok z termoplastickej živice so 100% sušiny a je určený na použitie s našimi 3M™ aplikátormi na tavné lepidlá Ako zlúčenina s nízkym obsahom prchavých organických látok (VOC) toto lepidlo minimálne zapácha, keď je zahriate, čím prispieva k lepšiemu pracovnému prostrediu Odporúčané aplikácie Všeobecné balenie Recyklácia Obalové drevotriesky Predajné miesta Obklady na výstavách Penové vložky Remeslá Spájanie voskovaných povrchov Výhody tavných lepidiel Aplikátory na tavné lepidlá, ktorým sa obvykle hovorí „lepiace pištole“, sú nástroje používané na aplikáciu skvapalnených termoplastických lepidiel a sú k dispozícii vo verziách pre nízke a vysoké teploty. pri teplote približne 121 ºC a sú vhodné pri lepení materiálov citlivých na teplo, ako je elektronika, plasty a tkaniny. Aplikátory pre vysoké teploty pracujú pri teplote minimálne približne 193 ºC. Aplikátor vytvára prúd lepidla, keď sa tyčinka stuhnutého lepidla vloží do vyhrievacej komory, kde ju roztaví vykurovací článok o pevnej teplote. Roztavené lepidlo je potom vytláčané cez trysku buď pneumatickým tlakom, mechanickou spúšťou alebo tlakom pôsobiacim priamo na tyčinku. Tryska sa môže vymeniť, aby dávkovala lepidlo spôsobom, ktorý vyhovie rôznym požiadavkám, od tenkého, širokého prúžku na uzatváranie krabíc po úzku, silnejšiu húsenicu na spájanie dreva, kompozitov alebo kovov. Trysky sú obvykle kovové a pri aplikácii sa extrémne zahrievajú a môžu ľahko popáliť pokožku. Po vytlačení z aplikátora lepidlo obvykle rýchlo stvrdne, vo väčšine prípadov v priebehu niekoľkých sekúnd. Aplikátory na tavné lepidlá sa hojne používajú v priemysle, remeslách, domácnostiach a pri práci so širokou škálou materiálov, od papiera a čipky po drevo a niektoré kovy.

Dodatočné parametre

Kategória: Tavné lepidlá a aplikačné pištole
Hmotnosť: 10 kg
Aplikácia: Lepení papíru a vlnité lepenky
Farba: Svetlo jantárová
Oblasť použitia: Automotive, Všeobecný průmysl, Reklama, Elektronika, Doprava, Nábytek, Zpracování dřeva, Balení, Spotřební zboží, Stavebníctvo
Forma: EVA
Chemická odolnosť: Veľmi dobrá
Manipulačná pevnosť: 35 s
Odolnosť proti UV: Veľmi dobrá
Odolnosť proti vlhkosti: Dobrá
Pevnosť v šmyku: 545 psi
Teplota tavenia: 220°C
Teplotná odolnosť: + 55°C
Typ spoja: Trvalý
Úplný čas vytvrdnutí: 24 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: