33807 3M Elektrická pneumatická excentrická brúska (CSS), 75 mm, orbit 2,5 mm, 230 V, typ zástrčky E/F, kompatibilná s vysávačmi
Kód: 7100375868Podrobný popis
33807 3M Elektrická pneumatická excentrická brúska (CSS), 75 mm, orbit 2,5 mm, 230 V, typ zástrčky E/F, kompatibilná s vysávačmi
- Variabilné nastavenie otáčok umožňuje zvoliť rýchlosť vhodnú pre vašu úlohu
- Podložka s viacerými otvormi a kryt umožňujú účinné odsávanie prachu
- Pomáha zlepšiť výkonnosť brúsnych materiálov 3M.
- Súčasť systému 3M Clean Grinding System, kompletného riešenia s odsávačom prachu, brúskami, brúsnymi materiálmi a osobnými ochrannými pomôckami.
- Bezkartáčový motor vyžaduje menej údržby, nie je potrebné meniť kefy.
Elektrická pneumatická excentrická brúska 3M pomáha zabezpečiť vysokokvalitnú prípravu a konečnú úpravu povrchu a zároveň pomáha zlepšiť výkonnosť brúsnych materiálov 3M™. Elektrické napájanie vám pomáha zvýšiť mobilitu bez potreby stlačeného vzduchu. Viacdierová výmenná podložka a kryt zabezpečujú účinné odsávanie prachu a bezkartáčový motor vyžaduje menej údržby, pretože nie je potrebné meniť kefy.
Keď denne pripravujete povrchy vozidiel, potrebujete brúsku, ktorá vám pomôže dosiahnuť dokonalú povrchovú úpravu bez problémov. 3M™ elektrická pneumatická excentrická brúska je účinný DA brúsny nástroj s hladkým chodom. 3M™ elektrická pneumatická excentrická brúska je navrhnutá tak, aby pomohla zlepšiť výkonnosť 3M brúsnych materiálov a poskytla profesionálne kvalitné výsledky pri príprave a dokončovaní povrchov. Brúska je vybavená plynulou reguláciou otáčok a bezkartáčovým motorom, ktorý vyžaduje menej údržby, pretože nie je potrebné meniť kefy. Pri použití s vysávačom 3M™ (každá brúska má centrálnu prípojku na odsávaciu hadicu) ušetríte čas a zvýšite efektivitu znížením prašnosti vo vzduchu počas brúsenia, čo môže znamenať menej úprav a menej času stráveného čistením. Podložka s viacerými otvormi a kryt poskytujú výkonné odsávanie prachu a pomáhajú vám udržiavať čistejšie pracovisko. Elektrická brúska nepotrebuje stlačený vzduch a ľahko sa prenáša. Medzi ďalšie funkcie, ktoré uľahčujú prácu technikov, patrí ovládanie pomocou tlačidiel a adaptér na rýchle pripojenie hadice. 3M™ elektrická pneumatická excentrická brúska je súčasťou 3M™ Clean Sanding System, kompletného riešenia na efektívnu prípravu a konečnú úpravu povrchu. Systém zahŕňa naše vysávače, pneumatické alebo elektrické excentrické brúsky, mobilné pracovné stanice, široký výber kvalitných brúsnych komponentov a osobné ochranné prostriedky. Systém 3M™ Clean Grinding System prináša kompletné riešenie, ktoré vám pomôže vytvoriť čistejší pracovný priestor a zvýšiť efektivitu vašich pracovných cyklov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 3M produkty |
|---|---|
| EAN: | 00068060064974 |
| Aplikácia: | Brúsenie, Brúsenie výplne, Príprava povrchu, Odstránenie defektu farby, Odstránenie farby, Strojové brúsenie, Konečná povrchová úprava a leštenie laku, Konečná povrchová úprava, Odsávanie prachu, Orbitálne brúsenie, Príprava povrchu na maľovanie, Hrubé mletie, Oprava SMART |
| Tvar: | Okrúhle |
| Typ výrobku: | Pneumatická orbitálna brúska |
| Maximálna rýchlosť: | 10000 otáčok za minútu |
| Mokré alebo suché: | Suché |
| Napätie: | 230 V |
| Pobočky: | Automobilizmus, Trh s náhradnými dielmi pre automobilový priemysel |
| Podpora odsávania: | Áno |
| Pre maximálny priemer podložky: | 75 mm |
| Priemer nástroja: | 150 mm |
| Priemer obvodu: | 2,5 mm |
| Typ brúsneho príslušenstva: | Háčiky a slučky |
| Typ rukoväte: | Palm |
| Typ ťažby: | Centrálna extrakcia |
| Typ zástrčky: | E/F |
| Úroveň vibrácií: | 1.77 |
| Variabilná rýchlosť: | Áno |
| Veľkosť závitu: | 5/16 palca |
| Výkon motora (W): | 0.47 (350) |
| Zdroj energie: | Elektrické |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
