33579 3M Nástroj na opravu karosérie s rezacím kotúčom, 75 mm
Kód: 7100110997Podrobný popis
33579 3M Nástroj na opravu karosérie s rezacím kotúčom, 75 mm
- Ľahký a výkonný nástroj určený na použitie v karosárňach.
- Motor s výkonom 0,7 HP poskytuje výkon na rezanie kovov vrátane vysokopevnostnej ocele.
- Ľahký nástroj s hmotnosťou menšou ako 1 kg.
- Kompozitový kryt je odolný a ľahký, poskytuje pohodlie a jednoduchú manipuláciu.
Nástroj 3M na rezanie kotúčov na opravy karosérií je určený na rýchle a hladké rezanie hliníka, vysokopevnostnej ocele a iných tvrdých podkladov pri opravách karosérií. Je vybavený motorom s výkonom 0,7 konských síl (HP) v odolnom kompozitnom puzdre, vďaka ktorému je nástroj veľmi ľahký (menej ako 1 kg) a ľahko ovládateľný. Je navrhnutý tak, aby optimalizoval výkon rezných kotúčov 3M Cubitron II.
Nástroj 3M Cubitron II s rezacím kotúčom dokáže rýchlo a hladko rezať rúry, rúrky, armovacie tyče alebo plech. Je navrhnutý na optimalizáciu výkonu rezacích koliesok 3M Cubitron II pri opravách kolízií a je veľmi ľahký, ale poskytuje výkon pre tvrdé automobilové podklady. Motor s výkonom 0,7 HP je dostatočne výkonný na rezanie kovov vrátane hliníka, ocele a dokonca aj vysokopevnostnej ocele. Vďaka malým rozmerom sa s nástrojom veľmi ľahko manipuluje a odolný kompozitný kryt ho robí veľmi ľahkým (menej ako 1 kg), takže obsluha nemusí pri rezaní vynakladať toľko úsilia. Tento nástroj na rezanie automobilových kotúčov je určený na používanie kvalifikovanými a vyškolenými odborníkmi v súlade s pokynmi uvedenými v návode. Je optimalizovaný pre rezacie kotúče 3M Cubitron II s presne tvarovanými zrnami, ktorých konštrukcia umožňuje rýchlejšie rezanie ako konkurenčné keramické výrobky, čo výrazne zvyšuje produktivitu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 3M produkty |
|---|---|
| EAN: | 00051131335790 |
| Aplikácia: | Brúsenie, Spracovanie kovov, Rezanie |
| Typ výrobku: | Nástroj na uhlovú brúsku |
| Celková dĺžka: | 20 cm |
| Celková suma: | 8 cm |
| Celkový priemer: | 75 mm |
| Dielčie aplikácie: | Rezanie |
| Farba výrobku: | Čierna |
| Maximálna rýchlosť: | 20000 otáčok za minútu |
| Zdroj energie: | Pneumatické |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
