Zákaznícka podpora:info@3market.sk

967A - 65056 Cubitron II 125 mm x 22 mm, P 80

Kód: 7100011569
Neohodnotené
Značka: 3M
€5,60 / ks €4,70 bez DPH
Skladom (779 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

967A - 65056 Cubitron II 125 mm x 22 mm, P 80

Detailné informácie

Podrobný popis

967A - 65056 Cubitron II 125 mm x 22 mm, P 80

  • Presne tvarovaná zrnitosť 3M si zachováva super ostré hrany, ktoré pri nízkom tlaku reže extrémne rýchlo
  • Navrhnutý tak, aby lepšie chladil a znižoval zafarbenie/oxidáciu obrábaného kovu
  • Laminované kotúče brúsia a konsolidujú povrch v jednom kroku
  • Odolná tkanina zo zmesi polyesteru a bavlny s hmotnosťou Y poskytuje kontrolované a rovnomerné opotrebovanie pri maximálnom využití kotúča pri aplikáciách s nízkym až stredným tlakom.
  • Chladiaca vrstva Griding aid aplikovaná na kotúč minimalizuje teplotu pri brúsení zliatin citlivých na teplo, ako sú nehrdzavejúca oceľ, titán a zliatiny niklu.
Laminovaný kotúč 3M™ Cubitron™ II 967A je ideálny na použitie pri nízkom a strednom tlaku na rovných povrchoch a hranách, najmä pri príprave povrchu pred lakovaním a pri spracovaní nehrdzavejúcej ocele.
Laminovaný kotúč Cubitron™ II 967A využíva výhody našej patentovanej technológie presného zrnenia. Tieto zrná brúsia výnimočne dobre a flexibilita lamelovej konštrukcie umožňuje brúsenie a zarovnávanie v jednom kroku. Keďže naše presne tvarované zrná brúsia brilantne s menším tlakom, operátori môžu rýchlejšie a s menšou únavou vykonávať náročné úlohy, ako je brúsenie zvarov, odstraňovanie otrepov, hrdzavenie, brúsenie hrán a vyrovnávanie povrchu. Obsahujú tepelne redukujúcu spojovaciu vrstvu Grinding-Aid. Tá pomáha udržiavať kotúč chladnejší na nehrdzavejúcej oceli a kovoch citlivých na teplo, ako sú zliatiny niklu a titánu, čím sa znižuje zmena farby kovu a mapovanie tepla. Vysoký výkon a odolnosť presného zrna 3M™ zvyšuje jedinečná tkanina zo zmesi polyesteru a bavlny s gramážou Y, ktorá umožňuje kontrolované, rovnomerné opotrebovanie bez predchádzajúceho matovania alebo leštenia, takže operátori s každým kotúčom dokončia viac práce. Laminované kotúče sa montujú na uhlovú brúsku. Typ 27 používajte na rovnom povrchu alebo mimo okraja. Výrobky 3M™ Cubitron™ II zvýšili latku vysoko výkonných brúsnych materiálov. Presne tvarované zrno prekonáva bežné keramické priemyselné brúsne materiály v brúsnom výkone a trvanlivosti a na dosiahnutie vysokého výkonu stačí nižší tlak. Vďaka tomu môžu operátori brúsiť rýchlejšie a s menším prítlakom, čím sa minimalizuje únava operátora. Laminované kotúče brúsia a dokončujú v jednom kroku. Je to jedno z riešení, ktoré šetrí čas a náklady pri mnohých aplikáciách, najmä tam, kde je dôležitá povrchová úprava bez poškriabania. Používajte ich na brúsenie zvarov, odstraňovanie otrepov, odstraňovanie hrdze, brúsenie úkosov a zjednotenie povrchu. Naši konštruktéri pri vývoji presných tvarových brúsnych zŕn vychádzali z keramických brúsnych zŕn 3M™. Pomocou patentovanej technológie vytvorili zrná trojuholníkového tvaru a elektrostaticky ich orientovali na podložke tak, aby vytvorili ostré body, ktoré maximalizujú brúsny potenciál. Tieto vrcholy sa zarezávajú do kovu ako nôž do masla, namiesto toho, aby ho len trením alebo uvoľňovaním ako tradičné brúsne materiály, neustále sa ostria, keď sa hroty odlamujú. To umožňuje superrýchle odstránenie a znižuje zahrievanie v dôsledku trenia, tepelného mapovania a zmeny farby kovu.

Dodatočné parametre

Kategória: Brúsenie, leštenie a rezanie
Hmotnosť: 0.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: