Zákaznícka podpora:info@3market.sk

967A - 65054 kónický Lamelový kotúč Cubitron ™ II 125 mm x 22 mm, P 40

Kód: 7100011310
Neohodnotené
Značka: 3M
€4,50 / ks €3,80 bez DPH
Skladom (100 ks)
Môžeme doručiť do:
9.10.2023

967A - 65054 kónický Lamelový kotúč Cubitron ™ II 125 mm x 22 mm, P 40

Detailné informácie

Podrobný popis

967A - 65054 kónický Lamelový kotúč Cubitron™ II 125 mm x 22 mm, P 40

  • Presne tvarované zrno 3M si zachováva super ostré hrany, ktoré režú extrémne rýchlo pri nízkom prítlaku
  • Navrhnuté, aby lepšie chladilo a znížilo zafarbenie/oxidáciu obrábaného kovu
  • Lamelové kotúče brúsia a zjednocujú povrch v jednom kroku
  • Odolné plátno hmotnostnej triedy Y zo zmesi polyester-bavlna zaručuje regulované a rovnomerné opotrebovanie pri maximálnom využití kotúča pre aplikácie s malým až stredne veľkým prítlakom.
  • Chladiaca vrstva Griding aid, ktorá je nanesená na kotúči minimalizuje teplotu pri brúsení zliatin citlivých na teplo, ako sú nerezová oceľ, titán a zliatiny niklu.
Lamelový kotúč 3M™ Cubitron™ II 967A je ideálny na aplikácie s nízkym a stredným prítlakom na rovnom povrchu aj hranách, najmä pri príprave povrchu pred farbou a pri spracovaní nerez ocele.
Cubitron ™ II Lamelový Kotúč 967A ťaží z našej vlastnej technológie precízne tvarovaného zrna. Tieto zrná výnimočne brúsia a flexibilita lamelovej konštrukcie umožňuje brúsenie a zjednocovanie v jedinom kroku. Keďže naše zrná precízneho tvaru skvele brúsia s menším prítlakom, môžu operátori dokončiť náročné úlohy, ako brúsenie zvarov, odihlovanie, odstraňovanie hrdze, brúsenie hrán a zjednocovanie povrchu rýchlejšie as menšou únavou. Obsahujú spojivú vrstvu Grinding-Aid redukujúcu zahrievanie. Tá pomáha udržať disk chladnejší na nerezovej oceli a tepelne citlivých kovoch, ako sú zliatiny niklu a titánu, čo znižuje kovové odfarbenie a tvorbu tepelných máp. Vysoký výkon a trvanlivosť 3M™ precízne tvarovaného zrna je umocnený unikátnym plátnom s hmotnosťou Y zo zmesi polyester-bavlna, ktoré umožňuje kontrolované, rovnomerné opotrebenie bez predošlého matovania alebo leštenia, takže operátori dokončia s každým diskom viac práce. Lamelové kotúče sa upevňujú na uhlovú brúsku. Použite typ 27 na rovnom povrchu alebo mimo hrany. Výrobky 3M™ Cubitron™ II zdvihli latku pre vysoko výkonné brúsivá. Precízne tvarované zrno predčí v brúsnom výkone a životnosti bežné keramické priemyselné brusivo a na dosiahnutie vysokého výkonu postačuje nižší prítlak. Výsledkom je, že operátori môžu s kotúčom brúsiť rýchlejšie as menším prítlakom, takže minimalizujú únavu operátora. Lamelové kotúče brúsia a dokončujú v jednom kroku. Tým patrí medzi riešenia, ktoré šetria čas a náklady pri mnohých aplikáciách najmä tam, kde je dôležitá konečná úprava bez škrabancov. Používajte ich na brúsenie zvarov, odihlovanie, odstránenie hrdze, na brúsenie úkosov a zjednocovanie povrchu. Pri vyvíjaní precízne tvarovaného zrna začali naši konštruktéri s 3M™ keramickým brúsnym zrnom. Vďaka patentovanej technológii vytvorili zrná trojuholníkových tvarov a elektrostaticky ich orientovali na podložke, aby vytvorili ostré špičky, ktoré maximalizujú brúsny potenciál. Tieto vrcholy sa zarezávajú do kovu ako nôž do masla, namiesto toho, aby ho len odierali alebo kyprili ako tradičné brusivá a neustále sa sami ostrie, ako sa hroty ulamujú. To umožňuje super-rýchly úber a znižuje zahrievanie v dôsledku trenia, tvorbu tepelných máp a kovových zafarbení.

Dodatočné parametre

Kategória: Brúsenie, leštenie a rezanie
Hmotnosť: 0.13 kg
Zrnitosť: P40
Aplikácia: Sjednocování povrchů, Odstraňování okují, Srážení hran, Zabrušování svárů, Brúsenie
Aplikačný povrch: Neželezné kovy, Hliník, Uhlíková oceľ, Nerezová oceľ
Rozmer kotúča: 125.0 mm
Farba: Červená
Oblasť použitia: Všeobecný průmysl, Údržba, Opracovanie kovov
Brúsny materiál: Precízne tvarované zrno
Maximálne otáčky: 13200
Prítlak: Nízky
Strojné vybavenie: Uhlová brúska
Špeciálna vlastnosť: Presne tvarované zrno 3M si zachováva super ostré hrany, ktoré režú extrémne rýchlo pri nízkom prítlaku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: